Αποστολέας Θέμα: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton  (Αναγνώστηκε 153154 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #180 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 05:30:16 μμ »
Προτεινω να κατατεθουν ολες οι αποψεις για τις εγχαραξεις μεχρι αυριο ωστε να παω επιτοπου στο χαρακτη να συζητησω μαζι του. Οποιος θελει απο Αθηνα μπορει να ερθει μαζι μου!

Εαν βολευει η μερα και η ωρα που θα πας ευχαριστως ερχομαι
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #181 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 06:04:55 μμ »


Τελος,
μια αλλη προταση θα ηταν η προθεση μαζι με λογοτυπο να χαραχθουν φεροντας την αναλογη κλιση, αντιστοιχως ανωθεν και κατωθεν του 'H' (βλ. λογοτυπο εταιριας εντος κυκλου, στην πισω οψη)

Δηλαδη:
                              for
                               H
                        mywatch.gr 
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #182 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 06:30:34 μμ »
λογοτυπο - nickname (στην περιμετρο του καπακιου) και  1/25 (αναμεσα στους βραχιονες του ρολογιου, κατω απο τη θεση '6')

ή

λογοτυπο - nickname (στην περιφερεια του καπακιου) και αυξων αριθμος περιορισμενης εκδοσης (στην απεναντι πλευρα απο την κορωνα, θεση '9')

ή

προθεση και λογοτυπο με την αναλογη κλιση, αντιστοιχως ανωθεν και κατωθεν του 'H', nickname στην περιφερεια του καπακιου και α/α περιορισμενης εκδοσης απεναντι απο τη θεση που βρισκεται η κορωνα. (Κατα τη γνωμη μου αυτη η εκδοχη ειναι η καλυτερη).

Τουλαχιστον, απο τη στιγμη που δε θα γινει κατι απο την αρχη, δωστε κατι παραπανω και επιδιωξτε να γινουν σωστες και καλες εγχαραξεις, διασφαλιζοντας παραλληλα τη σωστη λειτουργια του ρολογιου!...

Φιλικα,
Αρης
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 31, 2012, 06:45:50 μμ από Watch-Collector »
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #183 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 08:05:45 μμ »
Παιδιά είχα τρεξίματα και τώρα καταφέρνω να γράψω κάτι επί του θέματος.

Μπράβο στον Βίκτορα για το τρέξιμο και την ενασχόληση!!!

Είμαι κατηγορηματικά αντίθετος σε εκχάραξη της κάσας!!! Αν κάτι δεν πάει καλά για τον οποιδήποτε λόγο ή το αποτέλεσμα δεν αρέσει(πιθανότατο), τι γίνεται? Στο καπάκι το βλέπεις μόνο εσύ ή εν ανάγκη αλάζεις καπάκι με ελάχιστο κόστος. Στην κάσα μπλέκεις...


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #184 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 08:38:05 μμ »
Ρε παιδια,επειδη το βλεπω να μην θελει να ερθει στα ισα του αυτο το θεμα,δεν κανουμε λιγη υπομονη να επεξεργαστουμε ενα προτζεκτακι;φτηνουλι για να ειμαστε πολλοι.
Εδω παρα το τρεξιμο καποιων παιδιων (προσωπικα τους ευχαριστω πολυ) πανω απο 7-8 συμμετοχες δεν μετρησα,ας μην το τραβαμε απ τα μαλλια.
Μια γνωμη και μονο ειπα.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 31, 2012, 08:45:08 μμ από Coral »
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #185 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 09:59:25 μμ »
Μήτσο,το ίδιο πράγμα ακριβώς θα γίνει και στο projectάκι.
Για να συμμετέχει κάποιος στη διαδιακασία του project,θα πρέπει πρωτίστως να έχει αποφασίσει ότι θα κάνει υποχωρήσεις.
Εγώ για παράδειγμα,και συγνώμη άν ακούγεται εγωϊστικό,δεν είμαι διατέθειμένος να κάνω καμία υποχώρηση σε κάτι τόσο προσωπικό όπως είναι ένα ρολόϊ.Δε με ενθουσιάζει και τόσο πολύ η ιδέα του να αγοράσω ένα ρολόϊ αφού προηγουμένως θα έχω κάνει συμβιβασμούς.
Project ή ομάδικη,οι διαφωνίες που θα προκύψουν θα είναι πολλές.Προς Θεού,δεν το λέω για κακό.Κάτι τέτοιο είναι αναπόφευκτο αλλά και απόλυτα φυσιολογικό.Αλίμονο άν όλοι είχα με τα ίδια γούστα.
Επομένως κάτι που αρέσει σε'μένα,δε θα αρέσει στον άλλο και κάτι που αρέσει στον άλλο,δε θα αρέσει σε'μένα κ.ο.κ.
Ταπεινή μου άποψη πάντα και πάλι συγνώμη άν φαίνομαι απόλυτος και εγωιστής,αλλά είπαμε............τέτοιου είδους διαδικασίες θέλουν γερό στομάχι και μπράβο σ'αυτούς που αναλαμβάνουν πρωτοβουλίες.(βλέπε Βίκτωρα)

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #186 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 10:05:26 μμ »
Ηδη κι ο Γιαννης κι ο Σπυρος εχουν τρεξει, ισως ξεχναω και καποιον..

Συμφωνω κι εγω οτι το καπακι θα ηταν το ιδανικο. Πιστευω οτι αν παμε κατευθειαν στο χαρακτη θα μαθουμε επιτοπου τι μπορει να γινει.. Κραταω τις ιδεες του Αρη ολες και θα τις μεταφερω.λεω να παω αυριο απογευμα αργα, θελει κανεις να ερθει μαζι μου; πρωτα βεβαια θα συνεννοηθω με τον αντιπροσωπο..

Αποσυνδεδεμένος Coral

  • 48mm case
  • Μηνύματα: 1427
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #187 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 10:13:52 μμ »
 Παράθεση από: jim teo στις Σήμερα στις 10:59:25 μμ
Παράθεση
Μήτσο,το ίδιο πράγμα ακριβώς θα γίνει και στο projectάκι.
Για να συμμετέχει κάποιος στη διαδιακασία του project,θα πρέπει πρωτίστως να έχει αποφασίσει ότι θα κάνει υποχωρήσεις.
Εγώ για παράδειγμα,και συγνώμη άν ακούγεται εγωϊστικό,δεν είμαι διατέθειμένος να κάνω καμία υποχώρηση σε κάτι τόσο προσωπικό όπως είναι ένα ρολόϊ.Δε με ενθουσιάζει και τόσο πολύ η ιδέα του να αγοράσω ένα ρολόϊ αφού προηγουμένως θα έχω κάνει συμβιβασμούς.
Project ή ομάδικη,οι διαφωνίες που θα προκύψουν θα είναι πολλές.Προς Θεού,δεν το λέω για κακό.Κάτι τέτοιο είναι αναπόφευκτο αλλά και απόλυτα φυσιολογικό.Αλίμονο άν όλοι είχα με τα ίδια γούστα.
Επομένως κάτι που αρέσει σε'μένα,δε θα αρέσει στον άλλο και κάτι που αρέσει στον άλλο,δε θα αρέσει σε'μένα κ.ο.κ.

 
Γι αυτο εχει βρεθει και το οχι Δημητρη,ειπαμε προαιρετικα και μονον αν μας ικανοποιει,δεν ειναι εγωιστικο αυτο που λες,ειναι απολυτα ρεαλιστικο.
 
WIP ολου του κοσμου ενωθειτε.

Αποσυνδεδεμένος Nick78

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 811
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #188 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 10:45:39 μμ »
Συγγνώμη από την πλευρά μου αν άργησα ν' απαντήσω αλλά αυτή και η προηγούμενη είναι διαβολοδβομάδες.

Παρόλου που το dial δεν με ενθουσιάζει και παρόλο που έχω τέτοια μηχανή θα κρατήσω τη συμμετοχή μου.
Ο λόγος; Βλέπω το ρολόι σαν ένα ενθύμιο και κάτι χειροπιαστό στο καρπό μου που να με συνδέει με το φόρουμ, περισσότερο ως ιδέα δηλαδή παρά ως ρολόι καθεαυτό. Θα μου πεις άμα είναι έτσι κάνουμε και πρότζεκτ με ένα μπλουζάκι ή ένα αναμνηστικό μπρελόκ αλλά δεν είναι έτσι. Φόρουμ ρολογιών είμαστε, ρολόι θέλω να είναι και το αντικείμενο.

Θα μου επιτρέψετε όμως να πω ότι ένα προτζεκτακι steinhart είναι απείρως καλύερη λύση για μένα αφού το ταξίδι αλλά και ο τελικός βαθμός customization που μπορεί να επιτεχθεί φυσικά, κάνουν για μένα τo Steinhart πολύ ελκυστικότερο αφού πρόκεται για πραγματικό πρότζεκτ και όχι για ομαδική αγορά με την όποια εγχάραξη. Ειδικά το marine αλλά και το τετράγωνο του coral μου αρέσουν και εμφανησιακα (πολύ) περισσότερο παρόλο που σαν ρολόγια και value for money είναι κατώτερα του hamilton. Δεν είναι εκεί όμως το θέμα για τον συγκεκριμένο σκοπό που θα υπηρετήσει ένα ρολόι πρότζεκτ.

Ας ειναι όμως, ακόμα και έτσι η εγχαραξη, ειδικά  και του nickname που πολύ θα ήθελα, μετατρέπει το Χάμιλτον σε κάτι ξεχωριστό για μας.
Νick 78 OK λοιπόν.

Τέλος θα ήθελα ν'αναφέρω ότι ο λόγος που "πάγωσε" η ομαδική του Αμφίμπια που πρότεινε ο kkostas ήταν οτι θέλαμε να δούμε πως θα πάει πρώτα το πρότζεκτ και να πάμε μετά στην ομαδική. Από τη στιγμή όμως που και τώρα κάνουμε κάτι παρόμοιο γιατί να μην ψηφίσουμε μεταξύ των 2;
We are never gonna survive...unless we get a little crazy!

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #189 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 11:06:21 μμ »


Τέλος θα ήθελα ν'αναφέρω ότι ο λόγος που "πάγωσε" η ομαδική του Αμφίμπια που πρότεινε ο kkostas ήταν οτι θέλαμε να δούμε πως θα πάει πρώτα το πρότζεκτ και να πάμε μετά στην ομαδική. Από τη στιγμή όμως που και τώρα κάνουμε κάτι παρόμοιο γιατί να μην ψηφίσουμε μεταξύ των 2;

Nικο,μαλλον ο σημαντικοτερος λογος ηταν τα προβληματα που αναφερθηκαν οτι παρουσιαζονται στον ρωσο.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #190 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 11:07:34 μμ »
ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ-PROJECT  TOY HAMILTON



Uploaded with ImageShack.us

01) GiannisH
02) andrey_     ok
03) Νick78  ok
04) kosdome6  ok
05) mikal   οk
06) Chris_Superocean  ok
07) gerogian   ok
08) Charilaos  ok
09) KOSTAS31  ok
10) Coral  ok
11) sc520
12) Yiangos
13) DOCORTHO  ok
14)
15)
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Charilaos

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8585
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #191 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 11:08:26 μμ »
Nικο,μαλλον ο σημαντικοτερος λογος ηταν τα προβληματα που αναφερθηκαν οτι παρουσιαζονται στον ρωσο.

+100000000000
"Δε ζυγιάζω, δε μετρώ,δε βολεύομαι! Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι"
Νίκος Καζαντζάκης

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #192 στις: Οκτώβριος 31, 2012, 11:12:00 μμ »
Ρε παιδια,επειδη το βλεπω να μην θελει να ερθει στα ισα του αυτο το θεμα,δεν κανουμε λιγη υπομονη να επεξεργαστουμε ενα προτζεκτακι;φτηνουλι για να ειμαστε πολλοι.
Εδω παρα το τρεξιμο καποιων παιδιων (προσωπικα τους ευχαριστω πολυ) πανω απο 7-8 συμμετοχες δεν μετρησα,ας μην το τραβαμε απ τα μαλλια.
Μια γνωμη και μονο ειπα.

Mη σε νοιαζει Δημητρη μου ,θα ισιωσει και ολα θα γινουν οπως πρεπει!!(εδω παει να ισιωσει η ΑΕΚ,εδω θα κολησουμε; ;D ;D :dielaughing:)
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #193 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 04:21:56 μμ »
Λοιπον,εδω ειμαστε και παλι για τα νεωτερα.Μολις γυρισαμε ,με τον Βικτωρα,απο τον  χαρακτη και η αισθηση,μαλλον βεβαιοτητα και των 2 μας ειναι,οτι το αποτελεσμα ειναι πολυ ικανοποιητικο!!
Πρωτο σημαντικοτατα νεο ειναι οτι η χαραξη θα γινει στο καπακι χωρις να ανοιχθει!!Θεμα εγγυησης λοιπον και κακοτεχνιας κλπ δεν υφισταται.
Δευτερο επισης σημαντικο,που προσδιδει στο εγχειρημα καποιο χαρακτηρα προτζεκτ,ειναι οτι υπαρχει ικανος χωρος και για το ονομα του φορουμ και για το nick και για τον αυξοντα αριθμο παραγωγης.
Τριτο πολυ σημαντικο,ο χαρακτης εχει τη δυνατοτητα να δημιουργησει οποια γραφη επιθυμουμε,το mywatch.gr λοιπον θα εμφανιζεται πιστα οπως ακριβως στο λογοτυπο του φορουμ.
Και τελευταιο το γεγονος οτι η χαραξη βεβαια θα γινει ψηφιακα με υπερσυγχρονο μηχανημα ,απο τον καλυτερο χαρακτη της αγορας,οπως μας διαβεβαιωσε και ο Μιχαλης Αλεξοπουλος,που ετρεξε μαζι μας και νομιζω οτι του οφειλουμε ενα μεγαλο ευχαριστω!!(δεν κανω promotion,σημερα τον γνωρισα τον ανθρωπο,ηταν ευγενεστατος και προθυμος να μας εξυπηρετησει και θεωρω οτι το καλο πρεπει να λεγεται). Και στα συν ενα ακομη πολυ σπουδαιο:ο χαρακτης ειναι ΑΕΚΤΖΗΣ!!!!!!
Νομιζω οτι τωρα πια εχουμε συγκεντρωμενα ολα τα στοιχεια που αφορουν την αγορα του Η και ειμαστε σε θεση να αποφασισουμε αν προχωραμε σ αυτη(τουλαχιστον οι συμμετεχοντες).
Υπαρχει η παλια λιστα ,οποιος θελει προσθετει η αφαιρει το ονομα του και θα κανουμε τη σουμα να δουμε.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #194 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 04:40:32 μμ »
Mπράβο παιδιά,πολύ καλή δουλειά!!! Συγχαρητήρια!!!

Είμαστε λοιπόν 100% έτοιμοι για να προχωρήσει η ομαδική αγορά εφόσον ληφθεί η απόφαση. Ας αναμείνουμε λίγο ακόμη να δούμε που θα πέσει η μπίλια και με το θέμα project και κινούμαστε αναλόγως.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος Chris_Superocean

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4010
  • B R E I T L I N G
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #195 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 04:42:33 μμ »
Mπράβο παιδιά,πολύ καλή δουλειά!!! Συγχαρητήρια!!!

Είμαστε λοιπόν 100% έτοιμοι για να προχωρήσει η ομαδική αγορά εφόσον ληφθεί η απόφαση. Ας αναμείνουμε λίγο ακόμη να δούμε που θα πέσει η μπίλια και με το θέμα project και κινούμαστε αναλόγως.
+1  :)
Δεν ήταν κακός ο λύκος, η γιαγιά είχε αυθαίρετο.

Αποσυνδεδεμένος Watch-Collector

  • Reviews/Super Moderator
  • Tourbillion
  • ***
  • Μηνύματα: 5779
  • 8/10/08 - 21/12/08
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #196 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 04:51:09 μμ »
Και στα συν ενα ακομη πολυ σπουδαιο:ο χαρακτης ειναι ΑΕΚΤΖΗΣ!!!!!!

E, τοτε να παρω και εγω ενα!    :D
Περαν του οτι ειναι φιλος της ΑΕΚ, μηπως λεγεται και Βαγγελης?!...
(Επιθετο δε λεμε)   ::)
Eνας Ελλην σοφος, ειπε καποτε:

«Η Δημοκρατια μας αυτοκαταστρεφεται διοτι κατεχρασθη το δικαιωμα της ελευθεριας και της ισοτητας, διοτι εμαθε τους πολιτες να θεωρουν την αυθαδεια ως δικαιωμα, την παρανομια ως ελευθερια, την αναιδεια του λογου ως ισοτητα και την αναρχια ως ευδαιμονια».

Αποσυνδεδεμένος andrey_

  • Moderator
  • Tourbillion
  • **
  • Μηνύματα: 14998
  • Δε με λενε Αντρεα
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #197 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 05:04:37 μμ »
E, τοτε να παρω και εγω ενα!    :D
Περαν του οτι ειναι φιλος της ΑΕΚ, μηπως λεγεται και Βαγγελης?!...
(Επιθετο δε λεμε)   ::)

 ;)

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #198 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 05:06:29 μμ »
E, τοτε να παρω και εγω ενα!    :D
Περαν του οτι ειναι φιλος της ΑΕΚ, μηπως λεγεται και Βαγγελης?!...
(Επιθετο δε λεμε)   ::)

Αρη ,βουλωμενο γραμμα διαβαζεις!!!(εχεις να μας πεις κατι;)
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: Ομαδική αγορά-project(?) Hamilton
« Απάντηση #199 στις: Νοέμβριος 01, 2012, 05:25:46 μμ »
οπως μας διαβεβαιωσε και ο Μιχαλης Αλεξοπουλος.........
Τώρα μπορώ να κοιμηθώ ήσυχος.........
που ετρεξε μαζι μας
Αυτό έλειπε.Χωρίς να κουνήσει το μικρό του δαχτυλάκι,πήγαν τουλάχιστον 3000€ και του χτύπησαν την πόρτα.
νομιζω οτι του οφειλουμε ενα μεγαλο ευχαριστω!!
Το "ευχαριστώ" αυτός σας το οφείλει και μάλιστα με το παραπάνω.

Ξέχωρα τώρα απο τα πικρόχολα σχόλιά μου για το συγκεκριμένο.....

ΜΠΡΑΒΟ ΒΙΚΤΩΡΑ και ΜΠΡΑΒΟ ΣΠΥΡΟ