Αποστολέας Θέμα: Online αγορά;  (Αναγνώστηκε 750379 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bshop

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 6056
    • Προφίλ
    • Found in the Attic
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1220 στις: Ιανουάριος 15, 2015, 02:23:33 μμ »
Τα θεϊκά είναι τα ποστοστά έκπτωσης...-13800% !!!! αχαχαχαχα

Αποσυνδεδεμένος donpaganistis

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 363
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1221 στις: Ιανουάριος 15, 2015, 03:52:24 μμ »
Η πολωνικη εταιρια VRATISLAVIA CONCEPTUM παρουσιασε ενα μοντελο που θυμιζει "λιγο" το Tudor Ηeritage.
Φτιαχτηκαν 100 κομματια και εξαντληθηκαν γραηγορα εντος Πολωνιας. Β΄λεποντας οτι η προσπαθεια εχει ανταποκριση παρουσιασαν 1 ακομα μοντελο σε ασημι-μαυρο συνδυασμο και τωρα ετοιμαζονται 2 ακομα (κιτρινο και πρασινο), τα οποια μπορουν να γινουν προ-παραγγελια και εχουν μεινει μολις 20 κομματια. Η τιμη αν δεν κανω λαθος ειναι περιπου 150-20 ευρω.
Η σελιδα τους:
[urlhttps://www.facebook.com/vratislavia][/url]

και το μοντελο στο οποιο αναφερομαι:



Αποσυνδεδεμένος gkblues

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5824
    • Προφίλ
    • https://www.instagram.com/gkblues/
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1222 στις: Ιανουάριος 18, 2015, 09:21:55 πμ »
Καλημερα....Γνωρίζει καποιος τι παιζει..με το συγκεκριμενο site;
http://www.nzwatches.com/seiko-5-sports-automatic-military-green-watch-srp271j1-srp271-japan.html

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1223 στις: Ιανουάριος 18, 2015, 09:26:17 πμ »
Εχει ωραια μοντελα ρε συ Γιωργο,αλλα είναι ακριβα.
Στα αλλα sites τα βρίσκουμε πιο φτηνα.
Τσεκαρε τη γνησιοτητα του site εδώ:

http://www.scamadviser.com/
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος gkblues

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5824
    • Προφίλ
    • https://www.instagram.com/gkblues/
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1224 στις: Ιανουάριος 20, 2015, 04:44:57 μμ »
Έστειλα ενα mail σε αυτούς και μου απαντήσανε ως εξής....
The SRP227J1 is come with original Seiko box with manual. Also the watch is come with 1 year seller's warranty.
If the watch have problem then you can send back to us for checking and repair if needed. This watch doesn't have international warranty.

If this is ok for you then You can place the order directly from our website  the order directly from our website  the order directly from our website
Πως το κρίνετε;

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1225 στις: Ιανουάριος 20, 2015, 05:28:31 μμ »
If this is ok for you then You can place the order directly from our website  the order directly from our website  the order directly from our website

Πρώτη φορά βλέπω ηχώ σε γραπτό λόγο.
Εκτός κι αν τραγουδάει...

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1226 στις: Ιανουάριος 20, 2015, 05:43:45 μμ »
Πρώτη φορά βλέπω ηχώ σε γραπτό λόγο.
Εκτός κι αν τραγουδάει...

 :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing: :dielaughing:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1227 στις: Ιανουάριος 20, 2015, 05:48:17 μμ »
Έστειλα ενα mail σε αυτούς και μου απαντήσανε ως εξής....
The SRP227J1 is come with original Seiko box with manual. Also the watch is come with 1 year seller's warranty.
If the watch have problem then you can send back to us for checking and repair if needed. This watch doesn't have international warranty.

If this is ok for you then You can place the order directly from our website  the order directly from our website  the order directly from our website
Πως το κρίνετε;
Κατσε στα αυγα σου και μην παρεις τιποτα.
Αυτό που περιμενεις να ερθει, είναι καλυτερο.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος svl

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10979
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1228 στις: Ιανουάριος 20, 2015, 07:50:34 μμ »
Πρώτη φορά βλέπω ηχώ σε γραπτό λόγο.
Εκτός κι αν τραγουδάει...

 :up:

Αποσυνδεδεμένος gkblues

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5824
    • Προφίλ
    • https://www.instagram.com/gkblues/
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1229 στις: Ιανουάριος 20, 2015, 09:23:05 μμ »
Παιδια συγνωμη αλλα εκανα πατατα....
τον θαψαμε τον ανθρωπο τζαμπα
αυτο ειναι η σωστη του απαντηση(το μπερδεμα εγινε στο copy paste ::))
Xωρις ηχω :axe:

The SRP227J1 is come with original Seiko box with manual. Also the watch is come with 1 year seller's warranty.
If the watch have problem then you can send back to us for checking and repair if needed. This watch doesn't have international warranty.

If this is ok for you then You can place the order directly from our website

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1230 στις: Ιανουάριος 20, 2015, 10:25:23 μμ »
Ναι αυτό είδατε. Το is come, σαν αγγλικά του βαμβακουλα, το βρήκατε σικατο
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος boutsk

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 200
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1231 στις: Ιανουάριος 21, 2015, 05:55:52 μμ »
 Έφτασε επιτέλους το sumo μου! Στις 8-12 το είχε στείλει ο Higuchi από Ιαπωνία, 01-01-2015 βρισκόταν Γερμανία. Και εκεί υπήρξε μια καθυστέρηση  (στα ΕΛΤΑ μου είπαν ότι είχαν καθυστερησεις από Γερμανία σε όλα τα δέματα από Ασία τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο). 12-1-2015 έφτασε Ελλάδα, από κει τελωνείο μέχρι χθες και σήμερα παρέλαβα. 44 μέρες σύνολο (η αποστολή ήταν με EMS
!!). Αποζημιώθηκα πάντως όταν άνοιξα το κουτί  (από κοντά το ρολόι  δείχνει ακόμα πιο όμορφο). Τελωνείο ΔΕΝ πλήρωσα (ο Higuchi το δήλωσε σαν ''gift'' με άξια 100 ευρώ).

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1232 στις: Ιανουάριος 21, 2015, 06:33:29 μμ »
Έφτασε επιτέλους το sumo μου! Στις 8-12 το είχε στείλει ο Higuchi από Ιαπωνία, 01-01-2015 βρισκόταν Γερμανία. Και εκεί υπήρξε μια καθυστέρηση  (στα ΕΛΤΑ μου είπαν ότι είχαν καθυστερησεις από Γερμανία σε όλα τα δέματα από Ασία τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο). 12-1-2015 έφτασε Ελλάδα, από κει τελωνείο μέχρι χθες και σήμερα παρέλαβα. 44 μέρες σύνολο (η αποστολή ήταν με EMS
!!). Αποζημιώθηκα πάντως όταν άνοιξα το κουτί  (από κοντά το ρολόι  δείχνει ακόμα πιο όμορφο). Τελωνείο ΔΕΝ πλήρωσα (ο Higuchi το δήλωσε σαν ''gift'' με άξια 100 ευρώ).

Τέλος καλο,ολα καλα λοιπόν!!
Καλοφορετο,να το ευχαριστηθεις οσο γίνεται περισσότερο!!!!Παντα με υγεια!! :cheers:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1233 στις: Ιανουάριος 21, 2015, 07:14:07 μμ »
Έφτασε επιτέλους το sumo μου! Στις 8-12 το είχε στείλει ο Higuchi από Ιαπωνία, 01-01-2015 βρισκόταν Γερμανία. Και εκεί υπήρξε μια καθυστέρηση  (στα ΕΛΤΑ μου είπαν ότι είχαν καθυστερησεις από Γερμανία σε όλα τα δέματα από Ασία τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο). 12-1-2015 έφτασε Ελλάδα, από κει τελωνείο μέχρι χθες και σήμερα παρέλαβα. 44 μέρες σύνολο (η αποστολή ήταν με EMS
!!). Αποζημιώθηκα πάντως όταν άνοιξα το κουτί  (από κοντά το ρολόι  δείχνει ακόμα πιο όμορφο). Τελωνείο ΔΕΝ πλήρωσα (ο Higuchi το δήλωσε σαν ''gift'' με άξια 100 ευρώ).



Τέτοιες μέρες είναι τα πάντα πηγμένα παντού, οπότε μην ασχολείσαι καθόλου και χαλιέσαι.



Καλοφόρετο :cheers:


Αποσυνδεδεμένος gkblues

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 5824
    • Προφίλ
    • https://www.instagram.com/gkblues/
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1234 στις: Ιανουάριος 21, 2015, 09:38:19 μμ »
Έφτασε επιτέλους το sumo μου! Στις 8-12 το είχε στείλει ο Higuchi από Ιαπωνία, 01-01-2015 βρισκόταν Γερμανία. Και εκεί υπήρξε μια καθυστέρηση  (στα ΕΛΤΑ μου είπαν ότι είχαν καθυστερησεις από Γερμανία σε όλα τα δέματα από Ασία τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο). 12-1-2015 έφτασε Ελλάδα, από κει τελωνείο μέχρι χθες και σήμερα παρέλαβα. 44 μέρες σύνολο (η αποστολή ήταν με EMS
!!). Αποζημιώθηκα πάντως όταν άνοιξα το κουτί  (από κοντά το ρολόι  δείχνει ακόμα πιο όμορφο). Τελωνείο ΔΕΝ πλήρωσα (ο Higuchi το δήλωσε σαν ''gift'' με άξια 100 ευρώ).
Μεγάλε Higuchi.........Καλοφορετο με υγεια φιλε μου

Αποσυνδεδεμένος boutsk

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 200
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1235 στις: Ιανουάριος 23, 2015, 09:55:19 μμ »
Ευχαριστώ !!!

Αποσυνδεδεμένος donpaganistis

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 363
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1236 στις: Ιανουάριος 29, 2015, 09:30:16 μμ »
Σημερα ελαβα ενημερωτικο μειλ απο το Martin Ρaulι, σχεδιαστη και αφεντικο της Angular Momentum, με προσφορες στα τελευταια κομματια που του 'μειναν.  Η εκπτωση στα περισσοτερα κομματια ειναι 50% και υπαρχει 1 κομματι διαθεσιμο.
Αν καποιος ενδιαφερεται, ας μου στειλει π.μ για να του προωθησω το μειλ.
Αρκετα κομματια μου αρεσαν, αλλα λογω οικονομικης στενοτητας δε δυναμαι!

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1237 στις: Φεβρουάριος 15, 2015, 02:53:51 μμ »
πήγα να κάνω μια αγορά σήμερα... η οποία δεν ολοκληρώθηκε... ο λογαριασμός μου στο paypal γράφει για την συγκεκριμένη αγορά  Status:Denied

κάτι παίζει με την κάρτα μου;

ποιος ξέρει να μου πει;



Αποσυνδεδεμένος PanosI

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 18190
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1238 στις: Φεβρουάριος 15, 2015, 03:17:57 μμ »

πήγα να κάνω μια αγορά σήμερα... η οποία δεν ολοκληρώθηκε... ο λογαριασμός μου στο paypal γράφει για την συγκεκριμένη αγορά  Status:Denied

κάτι παίζει με την κάρτα μου;

ποιος ξέρει να μου πει;


Μήπως απέρριψε η πιστωτική σου κάρτα την χρέωση ; Μου εχει συμβεί 2 φορές. Μεσα σε λίγα λεπτά με πήραν απο την Τράπεζα να επιβεβαιώσουν οτι εγω έκανα την συναλλαγή. Ευχάριστη έκπληξη. Ειπα οτι εγω την έκανα. Ξεμπλοκάραν την κάρτα και προχώρησα.

Αποσυνδεδεμένος capt-dim

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7258
    • Προφίλ
Απ: Online αγορά;
« Απάντηση #1239 στις: Φεβρουάριος 15, 2015, 03:39:57 μμ »

Μήπως απέρριψε η πιστωτική σου κάρτα την χρέωση ; Μου εχει συμβεί 2 φορές. Μεσα σε λίγα λεπτά με πήραν απο την Τράπεζα να επιβεβαιώσουν οτι εγω έκανα την συναλλαγή. Ευχάριστη έκπληξη. Ειπα οτι εγω την έκανα. Ξεμπλοκάραν την κάρτα και προχώρησα.

tnx Πάνο θα το κοιτάξω ...  :) μάλλον κάτι τέτοιο παίζει ...