Αποστολέας Θέμα: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!  (Αναγνώστηκε 386718 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #640 στις: Οκτώβριος 19, 2015, 04:35:10 μμ »
εγω αναφερομαι εδω

http://www.koutipandoras.gr/article/152132/ti-symvainei-me-ploio-me-toys-dyo-tonoys-iroinis

δεν ακουω τιποτα απο Αλαφουζο... αλλος καραγκιοζης και αυτος...

Ενώ αυτός δεν είναι. Αλλά αν το διάβασες τι ακριβώς λέει; τα σχόλια από κάτω δεν θεωρούνται ρεπορτάζ. Ο κοτσωνης είναι μπλεγμενος και αυτός ελέγχεται ακομη. Τώρα δικη εδώ δεν θα κάνουμε. Απλά για να ξέρεις η ιστορία αυτή ήρθε καρφωτη από την DEA, και άμα υπήρχε εμπλοκή του θα ήταν μέσα με απαγόρευση εξόδου γιατί σα θεματακι είναι κομμάτι πιο σοβαρό από το τοπι. Σου λέω απλά ότι για το θέμα αυτό και τις φήμες που άφηνε στο ΣΚΑΪ έχουν γίνει μηνύσεις κλπ αλλά και σε οργανωμένους.

Τεσπα. Αυτό δε σημαίνει ότι είναι άγιος. Εφοπλιστές και αγιοι δεν παίζει. Απλά στο χτύπησα γιατί είναι χοντρή κατηγορία. Πιο χοντρή από το χοντρό.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #641 στις: Οκτώβριος 19, 2015, 04:38:53 μμ »
Δεν έχετε κανα ωραίο και νέο ειςερχομενο ρόλογακι να ασχοληθείτε ;
:-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος glg

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3065
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #642 στις: Οκτώβριος 19, 2015, 04:39:25 μμ »
 Θα το ξαναπώ και δεν αναφέρομαι μόνο στον Μαρινάκη, ισχύει για όλους και για όλα τα αθλήματα. Κανείς δεν βάζει χρήμα στον αθλητισμό χωρίς να τα παρει στο πολλαπλάσιο, απο που θα τα παρει αν όχι απο την ομάδα το ξέρει μόνο ο ίδιος. Οι ομάδες αυτές είναι μαγαζιά γωνία , όντας πρόεδρος αποκτάς δύναμη , σερνεις πίσω σου χιλιάδες κόσμου , άρα και ψηφοφόρους ή μη μου πείτε ότι ο Κόκκαλης πήρε τον Ολυμπιακό χωρίς να αποσκοπεί σε δουλίτσες με το δημόσιο ή ο Μαρινακης θα έπαιρνε τον δήμο διαφορετικά, και δεν μιλάω μόνο για προέδρους του Ολυμπιακού, απλα τυγχάνει να είναι η νούμερο ενα ομάδα με τους περισσότερους φιλάθλους άρα η μεγαλύτερη δύναμη . Και οι άλλοι λαμόγια είναι. Όσο για τα περί όπλων , χρυσής αυγής και ναρκωτικά, δεν ασχολούμαι, δεν είμαι εισαγγελέας .
Θα συμφωνήσω με τον Δημήτρη, όσο κυβερνούν τα συμφέροντα, αυτόν τον αθλητισμό θα έχουμε.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #643 στις: Οκτώβριος 19, 2015, 04:53:45 μμ »
Δεν έχετε κανα ωραίο και νέο ειςερχομενο ρόλογακι να ασχοληθείτε ;
:-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Εγώ έχω ένα. Οχι κάτι φοβερό συγκριτικά με άλλα. Ένα παλιοτονο :p αλλά δεν έχω βγάλει φωτός ακόμη. Τα σπάει από ποιότητα όμως! Πες  καλορίζικο λολολολ
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος exDIVER600

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 15608
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #644 στις: Οκτώβριος 19, 2015, 05:01:22 μμ »
Όταν τελειώσουμε με την ανάλυση της ΑΕΚ (χλωμό το κόβω) προτείνω να ασχοληθούμε με την ανάλυση του 3ου Μνημονίου...

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #645 στις: Οκτώβριος 19, 2015, 05:09:09 μμ »
Εγώ έχω ένα. Οχι κάτι φοβερό συγκριτικά με άλλα. Ένα παλιοτονο αλλά δεν έχω βγάλει φωτός ακόμη. Τα σπάει από ποιότητα όμως! Πες  καλορίζικο λολολολ
Ρίξε φώτο

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #646 στις: Οκτώβριος 19, 2015, 05:57:56 μμ »

Εγώ έχω ένα. Οχι κάτι φοβερό συγκριτικά με άλλα. Ένα παλιοτονο :p αλλά δεν έχω βγάλει φωτός ακόμη. Τα σπάει από ποιότητα όμως! Πες  καλορίζικο λολολολ

Καλορίζικο φιλαρακο με υγεία !!! Ανέβασε καρπίσια αλλιως θα πανε βροντο οι ευχές ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #647 στις: Οκτώβριος 19, 2015, 06:24:00 μμ »
Εγώ έχω ένα. Οχι κάτι φοβερό συγκριτικά με άλλα. Ένα παλιοτονο :p αλλά δεν έχω βγάλει φωτός ακόμη. Τα σπάει από ποιότητα όμως! Πες  καλορίζικο λολολολ

Μεγειες Θοδωρη!!! :cheers: :cheers:
Καλοφορετο,παντα με υγεια!!! :smt023

Και για να δεις οτι κατα βαθος σε συμπαθω ρε μπαγασα,δεν σου ευχομαι να ξαναπαρεις ρολοι,οταν παρει πρωταθλημα η ΑΕΚ!!! :lol: :jg:
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #648 στις: Οκτώβριος 20, 2015, 10:40:32 μμ »
Ελάτε φίλοι,ΑΕΚτζηδες,έχουμε πανηγύρια.Λυςαμε τα προβληματα μας και θα γίνουμε υπερομάδα.
Έφυγε ο Δέλλας,αυτός ο κακός άνθρωπος και άσχετος προπονητής,που δεν ήθελε να πάρουμε επιθετικό και να κανουμε άλλες μεταγραφές το καλοκαίρι,ενώ ο τιγρης έσπρωχνε το χρήμα με τη σέσουλα!!!

Ε! Ρε βούρδουλας που τους χρειάζεται!!!Αυτα παθαίνεις οταν εισαι κύριος και δεν απαιτείς.
Δεν λέω οτι ειναι έτοιμος προπονητής,δεν λέω οτι ειναι ο καλύτερος για την ΑΕΚ,αλλα θεωρω τεραςτια αλητεία να του φορτώνεται όλη η αποτυχία του προτζεκτ ΑΕΚ.
Αντί να βάλουν λεφτά και να θωρακίσουν την ομαδα,τους φταίει ο προπονητής.
Αντε να δούμε τις επόμενες κινήσεις,να δουμε ποιον θα φέρουν και αν θα βάλουν μυαλό να ενισχύσουν την ομαδα.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #649 στις: Οκτώβριος 20, 2015, 11:02:58 μμ »
Σπύρο συμφωνώ 100%. Βέβαια κλασσικά το πιο εύκολο προς αντικατάσταση είναι ο προπονητής. Όμως δώσε του τα εργαλεία που θέλει και μετά κρίνε τον όσο αυστηρά θέλεις. Αδικία για τον Δέλλα που είναι ίσως ο καλύτερος Έλληνας προπονητής της γενιάς του.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος kostasios

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 150
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #650 στις: Οκτώβριος 21, 2015, 09:48:30 πμ »
θα μου επιτρεψετε να διαφωνισω...

ανελαβε τις τυχες της ομαδος σε πραγματικα αθλια εποχη...και αυτο πρεπει να το πιστωσουμε... πρεπει να τον ευχαριστησουμε για τα 3 χρονια παρουσιας του αλλα υπαρχει ενα τεραστιο αλλα....

οταν θελεις να λεγεσαι προπονητης παντελονατος αναλαμβανεις τις ευθυνες των πραξεων σου ή και ακομα τις ευθυνες των πραξεων των οποιων δεν εκανες ποτε.

ας παρουμε λιγο τα πραγματα απο την αρχη.

εισαι δυο σεζον σε Γ & Β εθνικη με ροστερ παντα μια κλαση Επανω...ζητουμενο ποιο ειναι?? να ανεβεις?? οχι.. να χτισεις ομαδα για την στιγμη που θα εισαι στην Α.
τι εκανες φιλε μου Δελα στο κομματι της τακτικης δυο χρονια?? επαιξες ομορφο ποδοσφαιρο με ομαδες πολυ κατωτερες απο εσενα?? ΟΧΙ ειναι η απαντηση... πονουσαν τα ματακια μας.  αυτοσκοπος ειχε γινει απλος η ανοδος...

ερχεται η στιγμη που πλεον φτανεις στην Α εθνικη... και τι παρουσιαζεις?? μια ομαδα που σου την εστεισε αλλος???  εγω να δεχτω οτι πανε να σου φορτωσουν λαθη τα οποια δεν σου αναλογουν. και πανε να σε βγαλουν κυριο υπαιτιο για οτι κακο εχει γινει στον σχεδιασμο της ομαδος... το δικο μου προβλημα ξερεις ποιο ειναι???

στην αρχη της σεζον αδερφε βαζεις τους ορους σου.... εισαι 3 χρονια στην ομαδα και επιτελους αξιζεις στησιμο ομαδας με τα δικα σου δεδομενα στο οποιο και θα κριθεις... εσυ τι κανεις?? μπουκωνεις οτι σου πασαρουν και συνεχιζεις... γιατι φιλαρακο μου??? εισαι προπονητης που σεβεται τον εαυτο του??? δεν σου αρεσει αυτο που βλεπεις??? σηκω και φυγε αδερφε.... αλλιως μου δειχνεις και εσυ οτι στις πλατες τις ΑΕΚ θελεις να κανει βιογραφικο....
για μενα εκει φταιει ο Δελας... εαν ειχε @@ θα επρεπε να φυγει απο το καλοκαιρι... τωρα να τον κανω και μαγκα επειδη οι αλλοι (προεδρος και ντουσαν) νομιζουν οτι ακομα τρωμε κουτοχορτο δεν του το χαριζω του Δελα... δεν ειναι μαγκας.... δεν ειναι προπονητης στα ματια μου... το εργο του ειναι καθαρα διεκπεραιωσης (ενα καλο παιδι στον παγκο που θα ακουει και θα μαθαινει απο τον Ντουσαν)

εγω την ΑΕΚ εκκολαπτηριο προπονητων δεν την θελω...θελω προπονητη με @@.... και τελος να με συγχωρεις ρε Δελα αλλα με ενα αμυντικο χαφ αφηνεις την αεκ μεσα στο καραισκακη απεναντι σε μια ομαδα η οποια η διαφορα ποιοτητας της ειναι χιλιομετρα απο την δικη σου και περιμενεις να κανεις τι??? να τους κλεισεις στην περιοχη με μπουανανοτε-πλατελα-μανταλο-μπαρμποσα??? σε ποιο εργο το ειδες αυτο ρε αγορι μου?? ποια ομαδα εκλεισες στην περιοχη της φετος για να το κανεις με τον ολυμπιακο???

και τελος το θεμα των αποδυτηριων.... οι παιχτες σου  μουρμουρανε... εχουν χωριστει σε ξενους και ελληνες... και εσυ τι κανεις?? η μαλλον γιατι αφησες να γινει αυτο???

για μενα εχει τεραστιες ευθυνες ο προπονητης που λεγεται Δελας... δεν φταιει με τιποτα για οσα του καταλογιζουν... φταει που φανηκε οτι ειναι λιγος στην δουλεια του. και στο θεμα της τακτικης... και στο θεμα της πειθαρχιας... και στο θεμα της αξιολογησης των παιχτων... και το βασικοτατο... στο θεμα αντανακλαστικων στην ροη του αγωνα...

οποτε θεωρω λανθασμενες τις οποιες κινησεις απο καποιους να τον βγαλουν στον αφρο... εχει τεραστια ευθυνη σε πολλα θεματα....

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #651 στις: Οκτώβριος 21, 2015, 11:39:03 πμ »
νταξ ο Δελλας ανελαβε τις ευθυνες του. οι αλλοι εχουν τα @@ να αναλαβουν τις δικες τους? ο τιγρης εχει τα @@ για να πει οτι εκανε λαθος και οτι εδωσε μονο 160χιλ για αγορα παικτη φετος? ο Μπαγιεβιτς εχει τα @@ για να πει οτι ως τεχ.δντης ξερωγωτιειναι να πει οτι εκανε λαθος στις επιλογες?

γιατι λαθη κανουν ολοι. και ο Δελλας εκανε ενα λαθος το οποιο ομως δε στοιχισε την ηττα, αλλα μονο στο μεγεθος της. τα λαθη των αλλων στοιχισαν στη συγκεκριμενη εικονα. θα τα αναλαβουν? θα τα διορθωσουν?

Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος nt1969

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #652 στις: Οκτώβριος 21, 2015, 11:47:43 πμ »
Προπονητης που τρωει 4 γκολ στο καραισκακη πρεπει να φυγει. Ετσι απλα. Προπονητης που το καλοκαιρι για να μεινει στην ΑΕΚ δεχτηκε να εχει στο ροστερ παικτες τυπου Κρισαντους πρεπει να φυγει. Προπονητης που αφηνει τον ποιοτικοτερο αυτή τη στιγμη παιχτη εκτος 18αδας ???????(Βαργκας) με ασημαντη δικαιολογια πρεπει να φυγει. Προπονητης που βγαζει τον Σιμοες και αφηνει την ομαδα ξεκρεμαστη να διασυρθεί πρεπει να φυγει. (3η φορα που το εκανε αλλα ο Ολυμπιακος ουτε Ατρομητος είναι ουτε Γιάννενα)
Προπονητης που θεωρει στοίχημα την καθιερωση Τζανετοπουλου και τον βαζει βασικο χωρις να μπορει το παδακι , πρεπει να φυγει . Γιατι και τον Τζανετοπουλο καιει (που παρεπιπτωντος σε 2-3 χρονια θα μπορουσε να σηκωσει στην πλατη του την αμυνα τηα ΑΕΚ) και την ΑΕΚ διασυρει

Με τον Βαργκας και Μπαροχα ετυχε να γυριζουμε μαζι την προηγουμενη Πεμπτη και βρηκα το χρονο στο αεροπλανο να μιλησουμε και να τους πω κι εγω σαν οπαδος τι είναι καραισκακη και τι πρεπει να προσεξουν. Ο Βαργκας μου ελεγε ότι θελει να παιξει , είναι ξεκούραστος και δεν φοβαται. Τελικα επαιξε σπιτι του play station.

Το ότι περσυ κοιμηθηκε ο Θεος και όταν πηγαμε καραισκακη, ο Περειρα νομιζε ότι θα επαιζε με την επανωμη και μας υποτιμησε ΔΕ ΣΗΜΑΝΕΙ ότι και φετος κυριε Δελλα θα πας με πλατελα και Μπαρμποσα να παρεις το παιχνιδι.

ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΓΙΑΤΙ.ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΑΘΗ.ΠΟΛΥ ΚΑΙ Η ΠΙΚΡΑ ... ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑΣ ΚΑΤΑΞΙΩΜΕΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΕΚ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΕΤΣΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΕΚ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΝΕ ΑΛΛΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ!!!

τελος συγχαρητηρια στον Ολυμπιακο (είναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που το λεω) γιατι είναι ισως η πρωτη φορα που παιζει τοσο καλη μπαλα και δικαιούται να προκριθεί.

Αποσυνδεδεμένος Kalogeros

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1558
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #653 στις: Οκτώβριος 21, 2015, 12:14:23 μμ »
Ντούσαν ΟΛΕ
Το δεξί χερι του μελισαν κανει κουμάντο ..

Συμφωνω με τον φιλο απο πανω ..

ποιος καταξιωμένος προπονητής να ερθει τε παιδια με τετοιο μπατζετ ;
Θα βαλει τα γέλια ..

Εκτος και του πούνε του ανθρώπου οτι εμεις παμε για 3-4 θέση ..
Που και παλι θα εχει εγωισμό ο Χ προπονητής και δεν θα ερθει ..

Τα παντα ξεκινάνε απο το κεφαλι ..
Και ο μελισανιδης μεχρι τωρα εχει κανει ενα αυγό βραστό

Χαίρετε
XΡΗΣΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος ww

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 111
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #654 στις: Οκτώβριος 21, 2015, 12:39:48 μμ »
Με αγωνία περιμένω να μάθω το όνομα του νέου προπονητή που και θα συγκεντρώνει τα εξής στοιχεία:

1. Θα έχει στο παλμαρέ του καταγεγραμμένες επιτυχίες (τουλάχιστον ένα πρωτάθλημα σε οποιαδήποτε χώρα - ακόμη και στη Νέα Γουινέα)
2. Θα έχει φιλοδοξία κατάκτησης του europa league (για αρχή και μετά πάμε για το champions) στην επόμενη διετία
3. Θα τηρεί όλες τις ισορροπίες στην ομάδα και όλοι οι ποδοσφαιριστές θα πίνουν νερό στο όνομά του
4. Θα κοιτάει τρέμοντας στα μάτια τον Ντούσαν και θα κοιμάται με την εικόνα του Μιλοβάνοβιτς
5. Θα κάνει τον Πλατέλλα νέο Μέσι και τον Μπαρμπόσα νέο Ριμπερί
6. Θα αναδείξει τον Άνταμ σε νέο Μπαρέζι μέσα σε δύο μήνες με τις κάλτσες πάνω όμως και τη φανέλα μέσα από το σορτσάκι.
7. Θα ξέρει και λίγο από μπετά για να βοηθήσει (όσο μπορεί) και στην ανέγερση του νέου γηπέδου.

Εγώ ξέρω ότι όταν περνάω μία κρίση το πρώτο πράγμα που σκέφτομαι είναι ψυχραιμία. Η αποποίηση των ευθυνών του Μελισσανίδη και της παρέας του είναι τραγική, αλλάζει όλο το σχεδιασμό της ομάδας Οκτώβρη μήνα λόγω ενός 4-0. Αν είχε λήξει 2-0 θα ήταν καλά? Έχω ξαναπεί ότι μπορώ να κάνω υπομονή με στόχο κάτι μεγαλύτερο και να στηρίζω την ομάδα στις πιθανές αποτυχίες. Τη διαχείριση όμως των κρίσεων αλά Πόντιος Πιλάτος την εξορκίζω και γίνομαι ο χειρότερος εχθρός αυτών που δείχνουν τέτοια συμπεριφορά.

Μία παρατήρηση, ο Δέλλας ήταν ο τελευταίος από μία πολύ αξιόλογη τριάδα πρώην παικτών της ΑΕΚ που υποτίθεται θα βοηθούσαν όταν ξεκίνησε αυτή η προσπάθεια. Ο Λυμπερόπουλος έφυγε πολύ νωρίς, ο Ζήκος πρόσφατα (έμεινε ο Μητροτάσιος παρέα με τον Καλαματιανό γίγαντα του ποδοσφαίρου) και τώρα ο Τράι. Μας έμεινε αμανάτι ο Μπάγεβιτς με το κολλητάρι του τον Μπουρουτζίκα να κάνει τη γυμναστική στα παιδιά.

   

Αποσυνδεδεμένος Aris2176

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13928
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #655 στις: Οκτώβριος 21, 2015, 12:52:48 μμ »
Φερναντο Σάντος οεοεοε!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Watches; I am not an addict. I can stop any time I want to...

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #656 στις: Οκτώβριος 21, 2015, 01:03:52 μμ »
Τον προπονητή τον αλλάζεις όταν θεωρείς ότι άλλος θα την είχε πάει καλύτερα την ομάδα. Υπάρχει κανείς που το πιστεύει αυτό ειλικρινά;

Απλά έγινε ο αυτοφωρακιας του τιγρη
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος kostasios

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 150
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #657 στις: Οκτώβριος 21, 2015, 01:06:35 μμ »
Με αγωνία περιμένω να μάθω το όνομα του νέου προπονητή που και θα συγκεντρώνει τα εξής στοιχεία:

1. Θα έχει στο παλμαρέ του καταγεγραμμένες επιτυχίες (τουλάχιστον ένα πρωτάθλημα σε οποιαδήποτε χώρα - ακόμη και στη Νέα Γουινέα)
2. Θα έχει φιλοδοξία κατάκτησης του europa league (για αρχή και μετά πάμε για το champions) στην επόμενη διετία
3. Θα τηρεί όλες τις ισορροπίες στην ομάδα και όλοι οι ποδοσφαιριστές θα πίνουν νερό στο όνομά του
4. Θα κοιτάει τρέμοντας στα μάτια τον Ντούσαν και θα κοιμάται με την εικόνα του Μιλοβάνοβιτς
5. Θα κάνει τον Πλατέλλα νέο Μέσι και τον Μπαρμπόσα νέο Ριμπερί
6. Θα αναδείξει τον Άνταμ σε νέο Μπαρέζι μέσα σε δύο μήνες με τις κάλτσες πάνω όμως και τη φανέλα μέσα από το σορτσάκι.
7. Θα ξέρει και λίγο από μπετά για να βοηθήσει (όσο μπορεί) και στην ανέγερση του νέου γηπέδου.

Εγώ ξέρω ότι όταν περνάω μία κρίση το πρώτο πράγμα που σκέφτομαι είναι ψυχραιμία. Η αποποίηση των ευθυνών του Μελισσανίδη και της παρέας του είναι τραγική, αλλάζει όλο το σχεδιασμό της ομάδας Οκτώβρη μήνα λόγω ενός 4-0. Αν είχε λήξει 2-0 θα ήταν καλά? Έχω ξαναπεί ότι μπορώ να κάνω υπομονή με στόχο κάτι μεγαλύτερο και να στηρίζω την ομάδα στις πιθανές αποτυχίες. Τη διαχείριση όμως των κρίσεων αλά Πόντιος Πιλάτος την εξορκίζω και γίνομαι ο χειρότερος εχθρός αυτών που δείχνουν τέτοια συμπεριφορά.

Μία παρατήρηση, ο Δέλλας ήταν ο τελευταίος από μία πολύ αξιόλογη τριάδα πρώην παικτών της ΑΕΚ που υποτίθεται θα βοηθούσαν όταν ξεκίνησε αυτή η προσπάθεια. Ο Λυμπερόπουλος έφυγε πολύ νωρίς, ο Ζήκος πρόσφατα (έμεινε ο Μητροτάσιος παρέα με τον Καλαματιανό γίγαντα του ποδοσφαίρου) και τώρα ο Τράι. Μας έμεινε αμανάτι ο Μπάγεβιτς με το κολλητάρι του τον Μπουρουτζίκα να κάνει τη γυμναστική στα παιδιά.

   

εσυ φιλε μου κανεις υπομονη απο τον Αυγουστο???

εγω κανω υπομονη απο το 94-95 για να ξαναδω λιγη μπαλιτσα της προκοπης.... αλλα για να ειμαι και δικαιος με τον Δελλα κανω υπομονη απο την πρωτη χρονια στην Γ για να δω λιγη μπαλιτσα... ειδες πουθενα εσυ?? εγω οχι...

εχει διαφορα το 4-0 απο το 2-0??? τεραστια με τον τροπο που ηρθε αδερφε.... νομιζεις εαν εληγε 1-0 και μας σφυροκοπουσαν ανελεητα χωρις να μπει η μπαλα στα δυχτια θα ηταν σωστη η κινηση του να βγαλει εναν μεσο?? αντι για τον πλατελλα??
με ποναει στον εγωισμο μου το "πεστε κατω" οταν το ακουω αδερφε... ξερεις ποιος το ειχε πει τοτε στην 6αρα που το φαγαμε??? ο Τραιανος αδερφε... και εμεινε στην ιστορια...
η ιστορια της ΑΕΚ ειναι αυτη που ειναι... και καποιοι πρεπει να καταλαβουν οτι δεν εχουν το δικαιωμα τα τρωνε 4αρο6αρες. δεν εισαι ουτε πλατανιας ουτε επανομη.. (με ολο τον σεβασμο στις ομαδες αυτες) οτι γραφει στην ΑΕΚ δεν σβηνει.... οποτε θελει να μετρας πολυ προσεχτικα καθε σου κινηση... το δοκιμασα και δεν μου βγηκε σε ενα ντερμπι αδερφε με αποτελεσμα να τσιμπησεις 4 στο ρελαντι εμενα με τρελενει...

 σιγουρα δεν περιμενω να βρεθει ενας προπονητης με τα στοιχεια τα οποια εχεις παραθεσει αλλα εγω πιστευω οτι εκτος απο εμενα υπαρχουν πολλοι που εχουν βαρεθει να βλεπουν τυχαρπαστους να χτιζουν βιογραφικο σε βαρος της ΑΕΚ...και ο Δελλας σαν προπονητης ειναι τυχαρπαστος...σαν παιχτης ειναι αλλη ιστορια...

ΤΟ βασικο ΠΡΟΒΛΗΜΑ της ΑΕΚ δεν ειναι ο προπονητης... ειναι οι προσδοκιες που περναει η διοικηση στον κοσμο για μια ομαδα η οποια ειναι μετρια.... εαν δεν εισαι διατεθημενος να τα σκασεις για το γουστο σου... μην πουλας τρελα... βρες τα @@ και πες οτι ισως καπου καποτε... και κατα κυριο λογο εαν κοιμηθει ο θεος μπορει να κυνηγησω το πρωταθλημα... αλλα φαμφαρες του τυπου "ηρθαμε" και αλλα τετοια ελλοχευουν τον κινδυνο της ξεφτιλας σε πιθανη 4αρο6αρα σε ντερμπι με τον ολυμπιακο που εχεις ανοιξει πολεμο μαζι του σε επιπεδο προεδρων...

Αποσυνδεδεμένος ww

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 111
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #658 στις: Οκτώβριος 21, 2015, 01:30:04 μμ »
Οπότε αφού περιμένουμε από το 94-95 να δούμε μπάλα ας σφάξουμε στο γόνατο τον "τυχάρπαστο" που τόλμησε να φάει τέσσερα στο τηγάνι.
Που θέλει να χτίσει όνομα στην ΑΕΚάρα μας για να πάει στη Ρώμα και να ρίξει μαύρη πέτρα πίσω του..
Πότε ήταν το επίσημο ντεμπούτο του στον πάγκο της ΑΕΚ? Στα τελευταία ματς πριν την πτώση στην Γ'? Ήθελε και εκεί να τον γράψει η ιστορία γι' αυτό το έκανε.

Δεν λέω ότι ο Δέλλας δεν έχει κάνει λάθη, δεν τον αλλάζεις όμως τέτοια εποχή επειδή θίχτηκε το εγώ σου από μία ήττα με 4-0.   

Ερώτηση: Και ο Ζήκος ήθελε να χτίσει το όνομά του και ξεκίνησε από την ΑΕΚ? Ο λόγος που έφυγε ήταν η ανικανότητά του?

Πάντως είσαι άδικος με την ΑΕΚ, έχεις δει κάποιες καλές ομάδες και στο μεσοδιάστημα από τότε, άλλωστε αναφέρεσαι στην καλύτερη για μας τους ΑΕΚτζήδες ομάδα που έχει βγει ποτέ στην πρώτη επαγγελματική κατηγορία της Ελλάδας.

Παναγιώτης   

Αποσυνδεδεμένος nt1969

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #659 στις: Οκτώβριος 21, 2015, 01:40:16 μμ »
Οπότε αφού περιμένουμε από το 94-95 να δούμε μπάλα ας σφάξουμε στο γόνατο τον "τυχάρπαστο" που τόλμησε να φάει τέσσερα στο τηγάνι.
Που θέλει να χτίσει όνομα στην ΑΕΚάρα μας για να πάει στη Ρώμα και να ρίξει μαύρη πέτρα πίσω του..
Πότε ήταν το επίσημο ντεμπούτο του στον πάγκο της ΑΕΚ? Στα τελευταία ματς πριν την πτώση στην Γ'? Ήθελε και εκεί να τον γράψει η ιστορία γι' αυτό το έκανε.

Δεν λέω ότι ο Δέλλας δεν έχει κάνει λάθη, δεν τον αλλάζεις όμως τέτοια εποχή επειδή θίχτηκε το εγώ σου από μία ήττα με 4-0.   

Ερώτηση: Και ο Ζήκος ήθελε να χτίσει το όνομά του και ξεκίνησε από την ΑΕΚ? Ο λόγος που έφυγε ήταν η ανικανότητά του?

Πάντως είσαι άδικος με την ΑΕΚ, έχεις δει κάποιες καλές ομάδες και στο μεσοδιάστημα από τότε, άλλωστε αναφέρεσαι στην καλύτερη για μας τους ΑΕΚτζήδες ομάδα που έχει βγει ποτέ στην πρώτη επαγγελματική κατηγορία της Ελλάδας.

Παναγιώτης

το 4-0 είναι η αφορμή. εχουν γινει πολλα για να φτασουμε εδώ. καλος παιχτης αλλα μεχρι εκει.  Για προπονητης δεν...   Ας αφήσουμε λοιπον εμεις οι ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ τα ψυχολογικα μας και τα μελοδραματικα μας και ας δουμε το παρον όπως είναι. Αμεσα μεγαλο ονομα, μεταγραφες τον Γεναρη και στηριξη στην ομαδα . Για στοχους υπαρχει και η νεα χρονια. Για το υπολοιπο φετινο μαραθωνιο , δυστυχως ας αρκεστουμε στην καλη μπαλα