Αποστολέας Θέμα: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!  (Αναγνώστηκε 386722 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #560 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 07:26:22 μμ »
Γιαννη όταν χανεις με τα χερια κατω ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΨΑΧΝΕΙΣ αυτή τη μια φαση που μπορει να σε κανει να κερδισεις αν δεν το αξίζεις...τουλάχιστον ετσι ειμαστε εμεις οι Αεκτζηδες. Ναι, πεναλτυ υπηρχε αλλα θα ηταν αδικια για τον ΠΑΟΚ να χασει ετσι από μια ομαδα που δεν το αξιζε. Ο παοκ ηταν πολύ καλυτερος και του αξιζουν συγχαρητηρια.
Το σημειωνω αυτό γιατί κάτι μου λέει, όχι για σένα αλλά για το σύνολο ΜΜΕ και οπαδών, ότι αν είχε γίνει με άλλο αντίπαλο θα είχαμε άλλη αντιμετώπιση.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #561 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 08:09:43 μμ »
Γιαννη όταν χανεις με τα χερια κατω ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΨΑΧΝΕΙΣ αυτή τη μια φαση που μπορει να σε κανει να κερδισεις αν δεν το αξίζεις...τουλάχιστον ετσι ειμαστε εμεις οι Αεκτζηδες. Ναι, πεναλτυ υπηρχε αλλα θα ηταν αδικια για τον ΠΑΟΚ να χασει ετσι από μια ομαδα που δεν το αξιζε. Ο παοκ ηταν πολύ καλυτερος και του αξιζουν συγχαρητηρια.
ενταξει τωρα... πες μου εσυ ποιος παιρνει οτι του αξιζει; τραγικα τα εχεις κανει τα πραγματα ειδα ολον τον αγωνα... ουτε 5 αγωνιστικη δεν ειναι... και ηρθες και θες να παρεις ολα τα ντερμπι... πεσαν να σφαξουν το Σοιλεδη... ενταξει λαθος ηταν... αλλα ηταν στο χωριο (β,γ εθνικη) και ηρθε στην πολη (α εθνικη)... χαλαρωστε λιγο... μια χαρα σταθηκε η ΑΕΚ το επαιξε εξυπνα ο Δελλας εκατσε σωστα πισω δουλεψε τα στημενα... αν ο Δελλας εχει ταβανι την β εθνικη ασε να το κρινεις στο τελος...


δεν ξερω αν τα γραπτα μου σου φαινονται καπως δεν κανω καμια προσωπικη επιθεση την αποψη μου λεω... απλα εδω στην Ελλαδα με το πρωτο λαθος τα ισσοπεδονουμε ολα...

γνωριζω τα ρητα...
 ο ηττημενος κρινετε αυστηρα...
καλυτερα πρωτος στο χωριο παρα τελευταιος στην πολη...

αλλα λιγο υπομονη... την εχουμε χασει ολοι μας...

Παναθηναικος ειμαι για την ιστορια!  ;)
Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #562 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 08:42:04 μμ »
Το σημειωνω αυτό γιατί κάτι μου λέει, όχι για σένα αλλά για το σύνολο ΜΜΕ και οπαδών, ότι αν είχε γίνει με άλλο αντίπαλο θα είχαμε άλλη αντιμετώπιση.

Η μονη διάφορα ,που μαλλον σου διαφεύγει η την αφήνεις να περνά,ειναι οτι εμείς οι ΑΕΚτζηδες ειμαστε ετσι οταν ο αντίπαλος ειναι καλύτερος και δεν αξίζουμε τη νίκη.
Εχουν δει σφαγές τα ματια μας και ήττες με το ετςι θελω απο ομάδες,ξερεις εσυ τη μια,,που ήτανε χειρότερες απο μας,έστω τη συγκεκριμένη μέρα,να φάνε και οι κότες.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #563 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 08:54:48 μμ »


Η μονη διάφορα ,που μαλλον σου διαφεύγει η την αφήνεις να περνά,ειναι οτι εμείς οι ΑΕΚτζηδες ειμαστε ετσι οταν ο αντίπαλος ειναι καλύτερος και δεν αξίζουμε τη νίκη.
Εχουν δει σφαγές τα ματια μας και ήττες με το ετςι θελω απο ομάδες,ξερεις εσυ τη μια,,που ήτανε χειρότερες απο μας,έστω τη συγκεκριμένη μέρα,να φάνε και οι κότες.

Ναι οκ. Και εμείς έχουμε δει να κλείνουν φώτα έχουμε δει να πετάνε δακρυγόνα από τη σκεπαστη, ο ζακεστιδης να διακόπτει σε dt το ματς χωρίς να περιμένει, να επαναλαμβανεται όλος ο αγώνας, έχουμε δει να ξαπλωνουν παίκτες κάτω, να βουταει ο αρχηγός μιας ομάδας τον νινιαδη από το λαιμό και να μην τιμωρείται και πολλά άλλα, αλλά δεν το κάνουμε θέμα.

Έχουμε δει επίσης το 93 το γαυροι αδέρφια μαζί θα το σηκώσουμε στη νέα Φιλαδέλφεια και πολλές ομορφιές που τότε πριν πάρουμε το μπαγιεβιτς ήταν όλα καλά. Και οι γαυροι αδέρφια όσο έκανε κουμάντο ο τίγρης ο καρρας και ο γιδο.

Αλλά πήραμε τον πρίγκιπα του νερετβα και πληγωθηκε ο ευαισθητος ψυχισμος των οπαδών της αεκ, και ας τον είχε στείλει σε εμάς αυτός που τώρα λατρεύουν ο τίγρης. Και μετά σε κάθε ματς γινόταν της ποπης.

Άστο Σπύρο, δεν λέει αυτή η συζήτηση. Trust me.
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #564 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 09:04:54 μμ »


Άστο Σπύρο, δεν λέει αυτή η συζήτηση. Trust me.

Προφανέστατα δεν λέει,δεν υπαρχει λογος να χαλιομαστε και ειλικρινα δεν εχω καμμια διάθεση να την ανοίξω.
Απλα μου έκανε εντύπωση οτι ξαφνιαστήκατε για το γεγονος οτι δεν υπήρξε καμμια αναφορά στο πέναλτυ,λες και χθες αυτο μας έφταιγε.
Και ήθελα μονο να πω οτι εμείς γκρινιάζουμε οταν έχουμε λογο Θοδωρη,δεν το κανουμε απλα για να γκρινιάζουμε.
Και αποδίδουμε τα του Καισαρος τω Καισαρει,δεν κρυβόμαστε πίσω απο το δάκτυλο μας.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #565 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 09:10:41 μμ »
Εγώ δεν ξαφνιαστηκα.το περίμενα Σπύρο. Ο Ιβάν και να σας σφαξει στο γόνατο δεν θα πείτε τίποτε. Είναι θέμα συμμαχίας. Ανάποδο αραουτ στο Καραϊσκάκη θα φωνάζει όλος ο πάγκος σας και τα ΜΜΕ και οι οπαδοί. Πέρσι στο Καραϊσκάκη τα είδαμε από μέσα. Από την αρχή διαμαρτυρία σε κάθε σφύριγμα. Για το παραμικρό. Και βάζει γκολ στο Καραϊσκάκη η αεκ πανηγυρίζει προκαλωντας την κερκίδα ο αραβιδης και δε λέει κάνεις τιποτε και δε γίνεται τίποτε. Βάζει γκολ στο οακα ο Ολυμπιακός και γίνεται κόλαση και προκαλεί.

Εγώ δεν ξαφνιαστηκα καθολου
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος batman1345

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8547
  • Δημήτρης
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #566 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 09:11:24 μμ »
Έλα Σπύρο δε μπορεί να μιλάς για μερικά χιλιάδες άτομα... παντού υπάρχουν κάφροι... κανείς δεν είναι καλύτερος σε τέτοια θέματα... απλά υπάρχουν οι σοβαροί και οι κάφροι... αυτό πιστεύω

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Panerai is not just a watch... It's a lifestyle!

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #567 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 09:13:11 μμ »
Έλα Σπύρο δε μπορεί να μιλάς για μερικά χιλιάδες άτομα... παντού υπάρχουν κάφροι... κανείς δεν είναι καλύτερος σε τέτοια θέματα... απλά υπάρχουν οι σοβαροί και οι κάφροι... αυτό πιστεύω

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Η Ελλάδα καφροποιειται μέρα με τη μέρα. Γενικά η κοινωνία μας γίνεται χειρότερη. Πιο απαιδευτη, λιγότερο ανεκτικη και περισσότερο αντιδραστικη και βιαιη

Ο αθλητισμός λογικά είναι στο ίδιο μήκος κυματος
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #568 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 09:33:50 μμ »
Ανάποδο αραουτ στο Καραϊσκάκη θα φωνάζει όλος ο πάγκος σας και τα ΜΜΕ και οι οπαδοί. Πέρσι στο Καραϊσκάκη τα είδαμε από μέσα. Από την αρχή διαμαρτυρία σε κάθε σφύριγμα. Για το παραμικρό. Και βάζει γκολ στο Καραϊσκάκη η αεκ πανηγυρίζει προκαλωντας την κερκίδα ο αραβιδης και δε λέει κάνεις τιποτε και δε γίνεται τίποτε. Βάζει γκολ στο οακα ο Ολυμπιακός και γίνεται κόλαση και προκαλεί.


Ειδες τι γίνεται οταν δεν υπαρχει το ελαφρυντικό του "προτέρου εντίμου βίου";


Εγώ δεν ξαφνιαστηκα.το περίμενα Σπύρο. Ο Ιβάν και να σας σφαξει στο γόνατο δεν θα πείτε τίποτε. Είναι θέμα συμμαχίας.

Εγώ δεν ξαφνιαστηκα καθολου


Και βεβαια λες οτι το περίμενες να μην γινει αναφορα ,λες και οι συμφορουμιτες και εγω κάναμε γαργάρα το πέναλτυ επειδή συμμάχησε ο τιγρης με τον Ιβαν.Μας νοιάζει εμάς αν πίνουν βότκα παρεα.
Αστεία πραγματα Θοδωρη.
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #569 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 09:36:29 μμ »
Ειδες τι γίνεται οταν δεν υπαρχει το ελαφρυντικό του "προτέρου εντίμου βίου";


Και βεβαια λες οτι το περίμενες να μην γινει αναφορα ,λες και οι συμφορουμιτες και εγω κάναμε γαργάρα το πέναλτυ επειδή συμμάχησε ο τιγρης με τον Ιβαν.Μας νοιάζει εμάς αν πίνουν βότκα παρεα.
Αστεία πραγματα Θοδωρη.
Καλά, μην υποτιμάς το συλλογικό υποσυνειδητο

Όσο για τα περί προτερου εκτιμούσα βίου, με πρόεδρο το μελισσαν δεν λέει και πολύ σαν επιχείρημα.

Όπως και να έχει. Τέλος από μένα :)
Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος Kalogeros

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1558
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #570 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 09:40:12 μμ »
Γκρινια..

Ας περιμένουμε να γυρίσει ο Τσιμπούρ ο οποίος πήδηξε πρώτος απο το τρένο ..
Και πανε και τον φέρνουν πισω αυτον τον κολοχαρακτηρα.. Το ξενέρωμα !
Δεν παίρνουν  ενα καλο Σέντερ φορ και ας τον εχει ανάγκη η ομαδα ..
Φέρνουν τον μικρο μάγο τον μπουανανοτε που εκανε μια κόφτη τριπλά στο ξύλο πισω και πλάσαρε και τον κάνανε οι εφημερίδες θεό .. Σαν αυτον ο Μάνταλος θελει 10...
Και βαζει ο Δέλλας μεσα βασικό τον Κρισαντους και δοκιμάζει τα νεύρα μας ...
Το γήπεδο το βλέπουμε σαν μακρινό όνειρο και μας δουλευει οποίος μιλάει ελληνικά
Όποιον βρηκε ελεύθερο τον πηρε και τον εμφάνισαν σαν και γαμω τις μεταγραφές ...

Κατα τα αλλα ο Μπαγιεβιτς και ο Μελισαν σώσανε την ομαδα και παμε για νέες δόξες ...

Οχι κύριοι ..
Ο Ντεμης εκανε την ομαδα μεγαλη αλλα Δυστηχως δεν άντεξε
Τον φάγανε τα λαμόγια που λυμαίνονται το χώρο του ποδοσφαιρου ..

Μακαρι να διαψευστώ αλλα η απογοήτευση εχει αρχίσει και με διακατέχει

Θα μου πεις και ο Παναθηναϊκός τα ιδια και χειρότερα ειναι ...
Μου φαινεται σωτηρία δεν εχουμε
Πέρασαν τα καλα τα χρονια ..
XΡΗΣΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #571 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 09:40:38 μμ »
Καλά, μην υποτιμάς το συλλογικό υποσυνειδητο

Όσο για τα περί προτερου εκτιμούσα βίου, με πρόεδρο το μελισσαν δεν λέει και πολύ σαν επιχείρημα.

Όπως και να έχει. Τέλος από μένα :)

Κανόνισε ρε σύ να εμφανιστείς να τα πουμε απο κοντα ( και να πιούμε και καμμια μπυρα ;) )
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος Kalogeros

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1558
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #572 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 09:41:07 μμ »
Α ξεχασα !

Ήρθαμε ..
XΡΗΣΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #573 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 09:58:11 μμ »
λες και οι συμφορουμιτες και εγω κάναμε γαργάρα το πέναλτυ


Κανονικότατα




 ;D


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #574 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 10:00:03 μμ »
Συμφωνω με τον συνονοματο,οτι ο Ντεμης πηγε να νοικοκυρεψει καποια πραγματα γενικα στο Ελληνικο ποδοσφαιρο αλλα δεν τον αφησαν.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος Kalogeros

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1558
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #575 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 10:20:40 μμ »
Ετσι ειναι Χρησταρα..
Οσο για το πέναλτι .. Οταν ο διαιτητής σε παιζει στη τούμπα οπως εχθες.. δεν εχεις λόγο να γκρινιάξεις παρα μονο για τα της ομάδας σου ..
Δηλ δεν θα πέσουμε στη γνωστή ατάκα "της στραβης ψ@λης οι τρίχες τις φταίνε "..
Το πέναλτι αφου το είδαμε στο Ρίπλεϊ καταλάβαμε οτι τον βρηκε
Στη live μετάδοση εγω ειπα τι μλκια εκανε ο Σιμοες και επεσε - δεν φάνηκε καλα δηλ ..
Άσχετα αν ο Σιδηροπουλος το ειδε η οχι ..
XΡΗΣΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #576 στις: Σεπτέμβριος 24, 2015, 10:51:51 μμ »
Σωστός, στη ροή του παιχνιδιού δεν φάνηκε πέναλτι, μόνο στο ριπλέι ;)


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #577 στις: Σεπτέμβριος 25, 2015, 06:32:48 πμ »
Ενδιαφέροντα ποστ καταγραφονται για τις μέρες στις οποίες το ποδόσφαιρο θα είναι ο άρχοντας των σπορ, επειδή ακριβώς υπάρχουν εκπλήξεις και μπορεί μια χειρότερη  ομάδα να πάρει αποτέλεσμα από μια καλύτερη και κάνεις διαιτητής δεν επιτρέπεται να στερει το μοχθο των παικτών και να αλλοιωνει το αποτέλεσμα. :p

Γαυρος οπαδος....

Αποσυνδεδεμένος ww

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 111
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #578 στις: Σεπτέμβριος 25, 2015, 08:02:56 πμ »
Γιατί τόση απαισιοδοξία από τους συν-ΑΕΚτζήδες για μια ομάδα που τα προηγούμενα δύο χρόνια έτρεχε στα χωράφια της Β και Γ?
Δεν υπάρχει "επενδυτής" στην Ελλάδα που να χώσει αυτή τη στιγμή χρήματα χωρίς να είναι βέβαιο ότι θα τα πάρει πίσω και ο Μελισσανίδης δεν είναι καινούριος στο κουρμπέτι.
Προτεραιότητα αποτελεί η κατασκευή του γηπέδου η οποία και αυτή πάει προς τα πίσω όπως επίσης και ο εξορθολογισμός εσόδων-εξόδων και έτσι θα πορευτούμε.
Η πρώτη θέση που οδηγεί (μέχρι τώρα) απ' ευθείας στο Champions League είναι καπαρωμένη από τον Ολυμπιακό ο οποίος έχει ξεφύγει από τους υπόλοιπους τουλάχιστον 1 σκαλί (αγωνιστικά γιατί εκτός γηπέδου τα σκαλιά είναι παραπάνω).
Μήπως νομίζει κανένας ότι θα βρεθούν τίποτα κορόιδα επενδυτές που θα ρίξουν φράγκα σε αυτό το Ελληνικό ποδόσφαιρο? Ας θυμηθούμε οι φίλαθλοι της ΑΕΚ ποιοι επενδυτές και μεγαλομέτοχοι μας τίμησαν με την παρουσία τους μετά τον Ντέμη και που τελικά καταλήξαμε.

Παιδιά ας κάνουμε υπομονή με στήριξη σε αυτή την υποσχόμενη για μένα ομάδα της ΑΕΚ, μην πέφτουμε στην παγίδα να αφορίζουμε αμέσως τα πρόσωπα που απαρτίζουν την οικογένειά της ΑΕΚ. Αν θέλεις να φτιάξεις κάτι καλό χωρίς να ξοδέψεις μια περιουσία τότε χρειάζεται όραμα, υπομονή και εμπιστοσύνη.

Παναγιώτης
 

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Global Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 23362
  • AT LAST,PANERISTI HELLAS
    • Προφίλ
Απ: ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΕΝΕΝΗΝΤΑ!!!
« Απάντηση #579 στις: Οκτώβριος 02, 2015, 04:36:19 μμ »
To παλιο μας εφερε με το καλο και μας εξυπηρετουσε 2 δυσκολα χρονια.

Τωρα που ηρθαμε,ενα καινουριο ανελαβε τις μετακινησεις μας!!
Αντε να μας παει και στον τελικο του C.L!!! :lol: :jg: :lol: :jg:


free image hosting

upload photo

upload images free

screenshot windows 7
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI