Αποστολέας Θέμα: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού  (Αναγνώστηκε 139552 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος VIWOW

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 552
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #100 στις: Μάρτιος 04, 2009, 08:38:05 μμ »
Προφανώς και είναι εντελώς κατανοητό και αποδεκτό. Απλά ήθελα να πω οτι και λόγω επαγγελματικής εμπλοκής πολλές φορές θα ήταν πιο εύκολο να αφήνω τους άλλους να "βγάλουν το φίδι από την τρύπα" και απλά να συμφωνήσω. Ενώ λέω ανοιχτά την γνώμη μου και συχνά κάποιον ενοχλώ..

Φιλικά

Κωστής
ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ. ΔΙΑΛΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

WINSTON CHURCHILL

Αποσυνδεδεμένος mastersurgeon

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 150
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #101 στις: Μάρτιος 04, 2009, 09:21:46 μμ »
Όλες οι "διεθνείς εγγυήσεις" έχουν ένα σημείο που μπαίνει η σφραγίδα αυτού που ουλάει το ρολόι. Αλλιώς η εγγύηση δεν ισχύει. Αλήθεια ποιός έχει σφραγίσει την εγγύηση του ρολογιού που πήρες;

Φιλικά

Κωστής
πραγματικα η γραφη σας εχει εναν τονο ελεγχου που με απωθει απο το να σας απαντησω στην απορια σας.
η καθε αγορα γινεται συνειδητοποιημενα.σε αυτο το φορουμ ειμαστε ολοι γιατι μας
ενδιαφερουν και αγαπαμε τα ρολογια κι ο καθενας παιρνει τις αποφασεις του.

Φιλικα
Δημητρης

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #102 στις: Μάρτιος 05, 2009, 12:32:26 πμ »
πραγματικα η γραφη σας εχει εναν τονο ελεγχου που με απωθει απο το να σας απαντησω στην απορια σας.
η καθε αγορα γινεται συνειδητοποιημενα.σε αυτο το φορουμ ειμαστε ολοι γιατι μας
ενδιαφερουν και αγαπαμε τα ρολογια κι ο καθενας παιρνει τις αποφασεις του.

Φιλικα
Δημητρης
Τη κουρτίνα 7... ή το Ζονκ;

wow λυπαμαι  χασατε! ζονκ! ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος VIWOW

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 552
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #103 στις: Μάρτιος 05, 2009, 12:40:28 πμ »
....Παίρνει όμως και πληροφορίες ο καθένας μας. Και καλό είναι οι πληροφορίες που παίρνει να είναι πλήρεις και να φέρουν μια σοβαρότητα. Η πρόταση "Αγόρασα μια Mercedes από τα Σκόπια και είχε 4 λάστιχα" είναι παραπλανητική, άν κανονικά θα έπρεπε να την ολοκληρώσεις με την ΄πρόταση "παλιά και φθαρμένα"!!!

Ξέχνα με εμένα. Οι αναγνώστες του ποστ σου γα θεωρήσουν οτι η εγγύηση που έχει το ρολόι είναι σφραγισμένη; Και από ποιόν; Δεν καταλαβαίνεις οτι είναι σοβαρή η ερώτηση και το να μην απαντάς επιβεβαιώνει οτι έχει κάποια βάση το ποστ που μιλούσε για μύγες...

Ο τρόπος μου δεν αλλάζει την πραγματικότητα. Και ο Tatar έγραψε οτι τα ρολόγια στο Ηράκλειο έχουν διπλάσια τιμή απ ότι σε ένα site. Του απέδειξα οτι έλεγε ψέματα και δεν απάντησε ποτέ. Αν δεν του απαντούσα θα έμοιαζε να έχει δίκιο. Δεν είναι στραβός ο γιαλός... Στραβά αρμενίζουμε....

Περιμένουμε και όσο αργείς, ανησυχούμε. Δεν συζητάμε μόνοι μας. Μας διαβάζουν και άλλοι. Ζητώ την τοποθέτησή τους. Έχετε καταλάβει οι υπόλοιποι τι σφραγίδα έχουν πάνω τους τα ρολόγια που ο συμφορουμίτης mastersurgeon περιέγραψε; George_, εσύ κατάλαβες; Όποιος ξέρει ας απαντήσει, όχι για μένα. Εγώ ξέρω τα ρολόγια που αγοράζω αν έχουν εγγύηση και ποιός την υπογράφει...Φιλικά

Κωστής
ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ. ΔΙΑΛΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

WINSTON CHURCHILL

Αποσυνδεδεμένος georges

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8782
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #104 στις: Μάρτιος 05, 2009, 11:03:41 πμ »
Άρα η διεθνής εγγύηση είναι ασφράγιστη, δίνεται για το θεαθήναι και είναι άχρηστη;
Γιατί το ζήτημα δεν είναι αν τα Σέικο είναι καλά ρολόγια.
Διότι αν χαλάσει (συμβαίνει και στις καλύτερες ιαπωνικές οικογένιες) και το ξαναπάρεις όπως λες, τότε, τι να την κάνεις τη μισή τιμή;

Φιλικά
Δημήτρης

Δημήτρη, αν αναφέρεσαι στον πωλητή που λέει ο giorgos mg, τότε ο συγκεκριμμένος δίνει 1 χρόνο δική του εγγύηση. Αλλά να πάμε και παρακάτω. Έστω οτι χαλάει και δεν έχεις εγγύηση. Πόσο θα είναι το κόστος της ζημιάς?? Ακόμα και να μην συμφέρει να το φτιάξεις, αγοράζεις δεύτερο, σαν σύνολο τιμής έχεις πληρώσει σαν να το είχες πάρει από AD και σου έχει μείνει το χαλασμένο για ανταλακτικά.

Φιλικά Γιώργος
Βοήθησε τον Φλίπερ να κρατήσει τον τίτλο του...Γίνε κι εσύ ΔΩΡΟ*, μπορείς!!!

  * ΔΩΡΟ  = ΔΩρητής ΡΟλογιών

Αποσυνδεδεμένος ACIDBLACK

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1738
  • δεν ελπιζω τιποταδεν φοβαμαι τιποταΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #105 στις: Μάρτιος 05, 2009, 04:58:13 μμ »
VIVOW τρομερο << ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ>> βλεπω για συγκεκριμενο πωλητη online
θα δουμε αρθρο στο περιοδικο?σχετικα με την ονλινε αγορα σατ φτηνα seiko?
Τα ρολογια ειναι σαν τις μπιλιες του ΑIRSOFT πανε και ερχονται ...

Αποσυνδεδεμένος VIWOW

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 552
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #106 στις: Μάρτιος 05, 2009, 05:26:51 μμ »
Μπα, μην νομίζεις, δεν έχει ενδιαφέρον. Εσύ και άλλοι δύο-τρεις αγαπάτε τόσο το ρίσκο στις αγορές σας. Οι άλλοι ακολουθούμε τον κανονικό δρόμο και τα καταφέρνουμε μια χαρά.

Το έχω σκεφτεί πολλές φορές να σε ρωτήσω: Είσαι να δούμε ποιός από τους δυό μας μπορεί να βρει καλύτερη τιμή. Θα δεις οτι εγώ το original το αγοράζω φθηνότερα απ' ότι εσύ το "αμφιβόλου προελεύσεως και ανησυχητικού μέλλοντος"

Ενδιαφέρον δεν έχει ούτε καν η αναφορά στο περιοδικό της τραγελαφικής κατάστασης στο site που ψωνίζετε. Δες χάλια:

http://www.emarket.gr/search.php?q=iwc&submit.x=26&submit.y=9

Φιλικά

Κωστής
ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ. ΔΙΑΛΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

WINSTON CHURCHILL

Αποσυνδεδεμένος grecellin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3957
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #107 στις: Μάρτιος 05, 2009, 05:37:20 μμ »
Το έχω σκεφτεί πολλές φορές να σε ρωτήσω: Είσαι να δούμε ποιός από τους δυό μας μπορεί να βρει καλύτερη τιμή. Θα δεις οτι εγώ το original το αγοράζω φθηνότερα απ' ότι εσύ το "αμφιβόλου προελεύσεως και ανησυχητικού μέλλοντος"

Eίμαι σίγουρος -και δεν το περιορίζω μόνο στο πρόσωπό σας- και αυτός είναι ο λόγος που είμαι τόσο αρνητικός με το επίσημο δίκτυο. Με λένε Κώστα αλλά δεν μπορώ να με πιάνουν Κώτσο.

Αποσυνδεδεμένος blackbird

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 10423
  • Θεσσαλονίκη
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #108 στις: Μάρτιος 05, 2009, 05:44:06 μμ »
Να γράψει τι στο περιοδικό;
Για έναν ιδιώτη που πουλάει ρολόγια με τάχα μου διεθνή εγγύηση μέσω της πλατφόρμας του emarket;
Και κάθεστε και κάνετε συγκρίσεις μεταξύ ενός ιδιώτη (που ανάθεμα αν πληρώνει φόρους) με εξουσιοδοτημένα καταστήματα;
Και τα λέτε και σοβαρά.

Φιλικά
Δημήτρης

Αποσυνδεδεμένος Darth

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3917
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #109 στις: Μάρτιος 05, 2009, 06:22:28 μμ »
Το έχω σκεφτεί πολλές φορές να σε ρωτήσω: Είσαι να δούμε ποιός από τους δυό μας μπορεί να βρει καλύτερη τιμή. Θα δεις οτι εγώ το original το αγοράζω φθηνότερα απ' ότι εσύ το "αμφιβόλου προελεύσεως και ανησυχητικού μέλλοντος
Φιλικά

Κωστής

με αυτην την προταση σας Κ Στηκα
με καλυψατε... ;)

Αποσυνδεδεμένος nomikosas

  • 46mm case
  • Μηνύματα: 827
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #110 στις: Μάρτιος 05, 2009, 06:40:45 μμ »
Παιδια γιατι το κανετε τοσο μεγαλο θεμα και δεν απαντατε σε αυτο που ρωταει ο viwow?
Παντως εγω δεν ηξερα καθολου αυτο που ειπε ο viwow περι εγγυησης και σημειο σφραγιδας κ μαλιστα την βρηκα πολυ χρησιμη πληροφορια..


Eτσι οπως κανετε κ δεν απαντατε δεν βοηθατε κανεναν.... ουτε καν την ιδια την συζητηση!

Αποσυνδεδεμένος VIWOW

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 552
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #111 στις: Μάρτιος 05, 2009, 06:42:17 μμ »
Σας κάλυψα; Επιτέλους!!!!! Αν καλύπτατε και εσείς εμένα, τι ωραία που θα ήταν...

Το λινκ για τα ρολόγια ...."τύπου" IWC, σας άρεσε; ΚαΙ επιπλέον 400 ευρώ, ενώ τα αγοράζουν το πολύ 10-20 ευρώ και βέβαια δεν πληρώνουν φόρους ΦΠΑ κλπ... Καλή η ιδέα του Acid. Να τους βάλω στο περιοδικό να έχω μπλεξίματα. Μια άλλη καλή ιδέα είναι να περιγράωφ κλοπές και φόνους. Αδικήματα είναι και αυτά...

Φιλικά

Κωστής
ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ. ΔΙΑΛΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

WINSTON CHURCHILL

Αποσυνδεδεμένος Darth

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3917
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #112 στις: Μάρτιος 05, 2009, 06:46:13 μμ »
Παιδια γιατι το κανετε τοσο μεγαλο θεμα και δεν απαντατε σε αυτο που ρωταει ο viwow?
Παντως εγω δεν ηξερα καθολου αυτο που ειπε ο viwow περι εγγυησης και σημειο σφραγιδας κ μαλιστα την βρηκα πολυ χρησιμη πληροφορια..


Eτσι οπως κανετε κ δεν απαντατε δεν βοηθατε κανεναν.... ουτε καν την ιδια την συζητηση!

ο viwow μπορει να μπει στο σαιτ να δει το τηλ του πωλητη και να παρει να μαθει.
εδω μιλαει με ολους τους ιδιοκτητες και κατασκευαστες
των ελβετικων εργοστασιων κατασκευης ρολογιων υψηλων προδιαγραφων!!
(μην παραρμηνευτει αυτο.
μαγκια του!)

περιμενει απο μενα  ???
ας παρει ενα τηλ.
να μαθει :)

φιλικα
γιωργος
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 05, 2009, 06:54:11 μμ από giorgos mg »

Αποσυνδεδεμένος ACIDBLACK

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1738
  • δεν ελπιζω τιποταδεν φοβαμαι τιποταΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #113 στις: Μάρτιος 05, 2009, 07:00:30 μμ »
μολις ξεφορτωσα μια παρτιδα  φιαλων περιπου δυο δωδεκαδες απο γνωστα οινοποια της βορειου ελλαδος
οι συντηρητες μου φρακαραν....
νομιζεις οτι τις πληρωσα στην λιανικη τους τιμη?
η μηπως θελετε να μας πειτε οτι σαν αρθογραφος-εκδοτης  δεν εχετε ειδικη μεταχειριση απ τους συνεργατες-πελατες σας ?
και μιας και μιλαμε ακομα για συλλογες και συλλεκτες
εγω βρηκα αυτο
http://www.emarket.gr/item-15181086-e-HITLERJUGEND%20%CE%A1%CE%9F%CE%9B%CE%9F%60%CE%99%60
οσο για τιμες
δειτε και αυτο και μετα μιλαμε
http://www.emarket.gr/item-15176076-e-%CE%A4%CE%9F%20%CE%91%CE%A0%CE%9F%CE%9B%CE%A5%CE%A4%CE%9F%20SEIKO%20VELATURA%20KINETIC%20DIRECT%20DRIVE%20SRH005
και μετα εδω
http://www.roloishop.gr/seiko-srh005-kinetic-direct-drive-p-615.html?zenid=e7c96861c325b9cfd6212396acc55749
ξερω οτι δεν ασχολειστε με τοσο φτηνα ρολογια αλλα στην ελλαδιτσα μας δεν εχουν ολοι την δυνατοτητα να αγοραζουν ΥΩ.
οποτε αυτα τα ρολογια πουλανε ποιο πολυ.....
αν βεβαια θελετε να με εξυπηρετησεται και μου το βρειτε ακομα φτηνοτερα .....σας ενημερωνω οτι κατεβαινει ακομα ποιο χαμηλα απο την χαμηλοτερη τιμη.
και εγω θα σας βρω μια ελληνικη φιαλη κρασιου της σοδειας που γενηθηκα για να με θυμαστε +/- ενα χρονο
σχετικα με το ε-μαρκετ και τον lowprices ,εχει ειπωθει ξανα οτι εχει μαγαζι στα ΙΩΑΝΝΙΝΑ....

φιλικοτατα

ιδομενεας


« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 05, 2009, 08:19:53 μμ από ACIDBLACK »
Τα ρολογια ειναι σαν τις μπιλιες του ΑIRSOFT πανε και ερχονται ...

Αποσυνδεδεμένος VIWOW

  • 42mm case
  • Μηνύματα: 552
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #114 στις: Μάρτιος 05, 2009, 07:35:21 μμ »
Αρχίσαμε τις τσιγκουνιές.... Σε εμένα το κάνεις το δώρο, της δικής μου χρονιάς πρέπει να είναι.... '63.

Στόχος μου δεν είναι να σε πείσω, αλλά να εκθέσω την άποψή μου σε αυτούς που διαβάζουν. Αυτοί θα κρίνουν.

Φιλικά

Κωστής
ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ. ΔΙΑΛΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

WINSTON CHURCHILL

Αποσυνδεδεμένος ACIDBLACK

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1738
  • δεν ελπιζω τιποταδεν φοβαμαι τιποταΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #115 στις: Μάρτιος 05, 2009, 07:48:14 μμ »
32 φιαλες παγκοσμιως στη σοδεια του 74 σοδεια με πρωιμες βροχες ,ζεστο καλοκαιρι και ηρεμο τρυγο χωρις εναλαγες θερμοκρασιας
και φυσικα καταναλωνεται ανετα ....με καπνιστο μπουτι χοιρινο στρεμμενου !
το 63-64 που δοκιμασα προσφατα ηταν κουρασμενο πια  :D(40 και βαλε χρονια κρασι ) το σκεφτηκα στη αρχη μιας και το συνηθιζω αλλα μου αρεσει να κανω καλα δωρα :D
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 05, 2009, 08:22:34 μμ από ACIDBLACK »
Τα ρολογια ειναι σαν τις μπιλιες του ΑIRSOFT πανε και ερχονται ...

Αποσυνδεδεμένος grecellin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3957
    • Προφίλ
Απ: Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #116 στις: Μάρτιος 05, 2009, 09:16:09 μμ »
Σας κάλυψα; Επιτέλους!!!!! Αν καλύπτατε και εσείς εμένα, τι ωραία που θα ήταν...

Το λινκ για τα ρολόγια ...."τύπου" IWC, σας άρεσε; ΚαΙ επιπλέον 400 ευρώ, ενώ τα αγοράζουν το πολύ 10-20 ευρώ και βέβαια δεν πληρώνουν φόρους ΦΠΑ κλπ... Καλή η ιδέα του Acid. Να τους βάλω στο περιοδικό να έχω μπλεξίματα. Μια άλλη καλή ιδέα είναι να περιγράωφ κλοπές και φόνους. Αδικήματα είναι και αυτά...

Φιλικά

Κωστής

Αγαπητέ οι αγοράζοντες από το συγκεκριμένο site το έχουμε αναφέρει ήδη, ότι έχει και τσίτες. Δεν είμαστε τόσο αφελείς ούτε έχουμε κάποιο προσωπικό συμφέρον.

Αποσυνδεδεμένος georges

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8782
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #117 στις: Μάρτιος 05, 2009, 09:32:20 μμ »

Το έχω σκεφτεί πολλές φορές να σε ρωτήσω: Είσαι να δούμε ποιός από τους δυό μας μπορεί να βρει καλύτερη τιμή. Θα δεις οτι εγώ το original το αγοράζω φθηνότερα απ' ότι εσύ το "αμφιβόλου προελεύσεως και ανησυχητικού μέλλοντος"


Αγαπητέ Κωστή έκαστος στο είδος του...Εσύ αγοράζεις φτηνά ρολόγια με εγγύηση, ο άλλος αγοράζει φτηνά αυτοκίνητα με δωρεάν service, ο άλλος κρασιά και πέι λέγοντας. Επειδή όμως δεν έχουν όλοι τις γνωριμίες τις δικές σου και προφανώς δεν μπορούν να πετύχουν αυτές τις τιμές, στρέφονται στην παράλληλη αγορά. Τώρα σχετικά με τον όρο "original" κανείς δεν έχει παραπονεθεί για ρολόϊ μαϊμού και όπως ξαναέγραψα και σε προηγούμενο ποστ, κανείς δεν έχει αναφέρει κάποιο άλλο πρόβλημα. Άρα μέχρι τώρα έχουμε:

1) Original προϊόν.
2) Φτηνή τιμή..κοντά σε αυτή που μπορείς να το αγοράσεις εσύ.
3) Εγγύηση του πωλητή και όχι της αντιπροσωπείας, άρα όχι τόσο αβέβαιο μέλλον.


Φιλικά Γιώργος
Βοήθησε τον Φλίπερ να κρατήσει τον τίτλο του...Γίνε κι εσύ ΔΩΡΟ*, μπορείς!!!

  * ΔΩΡΟ  = ΔΩρητής ΡΟλογιών

Αποσυνδεδεμένος ACIDBLACK

  • 50mm case
  • Μηνύματα: 1738
  • δεν ελπιζω τιποταδεν φοβαμαι τιποταΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
    • Προφίλ
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #118 στις: Μάρτιος 05, 2009, 09:42:49 μμ »
οι τιμες ειναι χαμηλες περαν δεδομενου ο ανθρωπος εξυπηρετικοτατος και ευγενικος ,πουλαει με αντικαταβολη,και αμα χαλασει σε καλυπτει ο ιδιος......τι να πω παραπανω .....
και αμα χαλασει μετα απο τρια χρονια πραγμα σπανιο την βρισκεις την ακρη.... ;)
ναμασται καλα και ναμαστε εδω!
Τα ρολογια ειναι σαν τις μπιλιες του ΑIRSOFT πανε και ερχονται ...

director

  • Επισκέπτης
Απ: Ερωτήσεις νέου μέλους περί επιλογής ρολογιού
« Απάντηση #119 στις: Μάρτιος 05, 2009, 09:44:27 μμ »
Παράθεση
κανείς δεν έχει παραπονεθεί για ρολόϊ μαϊμού

ελαχιστοι απ οσους την εχουν πατησει το διαλαλουν,προφανεις οι λογοι,οποτε δεν με καθησυχαζει ιδιαιτερα.