Αποστολέας Θέμα: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...  (Αναγνώστηκε 65333 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος alexandroudiakou

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...
« Απάντηση #100 στις: Σεπτέμβριος 03, 2012, 12:45:42 μμ »
καλα ρε παιδια λεμε οτι ειστε πολυ κομπλεξικοι!μα πολυ κομπλεξικοι!ζοριζεστε τοσο μα τοσο πολυ!ευτυχως στο εξωτερικο υπαρχουν φοβερα site!καλα μας λενε τους Ελληνες απαισιους και αθλιους!εβγαλα ενα ρολοι για πουλημα και το κανατε ολοκληρο θεμα!να πεσετε να με φατε!αλλα μη ζορισεστε!πουληθηκε!

Αποσυνδεδεμένος karteo

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7172
    • Προφίλ
Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...
« Απάντηση #101 στις: Σεπτέμβριος 03, 2012, 12:55:25 μμ »
μαθε καλα αγγλικα αν ειναι να γραφεις σε ξενα σαιτς γιατι απο τα λιγα που ειδα, ρεζιλι μας κανεις.
Γαυρος οπαδος....

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...
« Απάντηση #102 στις: Σεπτέμβριος 03, 2012, 01:02:09 μμ »
καλα ρε παιδια λεμε οτι ειστε πολυ κομπλεξικοι!
.........αλλα μη ζορισεστε!πουληθηκε!
Η αλήθεια είναι ότι είμαστε πολύ κομπλεξικοί.
Επειδή λοιπόν είμαι πολύ κομπλεξικός το ρήμα είναι ζορίζομαι και όχι ζορίσομαι.

μαθε καλα αγγλικα αν ειναι να γραφεις σε ξενα σαιτς γιατι απο τα λιγα που ειδα, ρεζιλι μας κανεις.
Κάτσε να μάθει πρώτα τα Ελληνικά και μετά πιάνει και τα Εγγλέζικα.

Αποσυνδεδεμένος alexandroudiakou

  • 36mm case
  • Μηνύματα: 88
    • Προφίλ
Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...
« Απάντηση #103 στις: Σεπτέμβριος 03, 2012, 01:10:11 μμ »
οταν γραφεις γρηγορα πιθανον να κανεις και λαθος!ασχοληθειτε με τα δικα σας και μετα με τα δικα μου!σας πειραζουν ολα!το ενα,το αλλο!τι να πω!οσο για τα αγγλικα μου μη φοβαστε!ειναι πολυ καλα!ελεος πια!
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 03, 2012, 01:12:23 μμ από GiannisH »

Αποσυνδεδεμένος GiannisH

  • Honorary Moderator
  • Tourbillion
  • ****
  • Μηνύματα: 10743
    • Προφίλ
Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...
« Απάντηση #104 στις: Σεπτέμβριος 03, 2012, 01:14:00 μμ »
Ας ηρεμήσουμε λίγο και ας μην χαρακτηρίζουμε.


Έχω αγχωθεί που δεν υπάρχουν Rolex να αγοράσει ο κοσμάκης

Αποσυνδεδεμένος argo98

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3849
    • Προφίλ
Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...
« Απάντηση #105 στις: Σεπτέμβριος 03, 2012, 01:14:09 μμ »
Εικλικρινα δεν εχω καταλαβει απο που ξεκινησε αυτο το μενος κατα αυτου του χρηστη....

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...
« Απάντηση #106 στις: Σεπτέμβριος 03, 2012, 01:24:06 μμ »
Εικλικρινα δεν εχω καταλαβει απο που ξεκινησε αυτο το μενος κατα αυτου του χρηστη....
Δεν είναι ένας χρήστης.Είναι πολλοί μαζί.Κάτι σαν τη Λερναία Ύδρα.Μπανάρεις έναν και ξεπηδάνε άλλοι δέκα.
Δεν ξέρω ποιός θα είναι ο Ηρακλής που θα την εξοντώσει μια και καλή.

Αποσυνδεδεμένος Stamos

  • 40mm case
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...
« Απάντηση #107 στις: Σεπτέμβριος 03, 2012, 01:26:54 μμ »
Έχεις δίκιο, καλά που υπάρχουν και τα ξένα sites που είναι καταπληκτικά...
Μπορείς τώρα να μας πείς γιατί σε διέγραψαν μαζί με ΟΛΑ σου τα θέματα και τα πόστς από το watchuseek?

ΥΓ Αυτός ο χρήστης θέλει να μας κάνει και τους υπόλοιπους χρήστες!

Αποσυνδεδεμένος argo98

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3849
    • Προφίλ
Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...
« Απάντηση #108 στις: Σεπτέμβριος 03, 2012, 01:28:29 μμ »
Αν δεν τον ειχανε παρει με τις πετρες αρχικα ως indy αν θυμαμαι καλα δε πιστευω να ειχε μπει στη διαδικασια να ξαναγραφτει με αλλο nick...τελος παντων...Δεν εχω πολυασχοληθει με το θεμα αλλα απλως βλεπω μια συντονισμενη επιθεση σε οτι και να ποσταρει αυτο το ατομο.....

jim teo

  • Επισκέπτης
Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...
« Απάντηση #109 στις: Σεπτέμβριος 03, 2012, 01:38:12 μμ »
απλως βλεπω μια συντονισμενη επιθεση...............
Δε μπορεί ο καθένας να κάνει του κεφαλιού του.Ή είμαστε forum ή δεν είμαστε.Ότι γίνεται,πρέπει να γίνεται συντονισμένα. :jg: :jg: :jg:

goku86

  • Επισκέπτης
Απ: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...
« Απάντηση #110 στις: Σεπτέμβριος 03, 2012, 02:49:11 μμ »
Δε μπορεί ο καθένας να κάνει του κεφαλιού του.Ή είμαστε forum ή δεν είμαστε.Ότι γίνεται,πρέπει να γίνεται συντονισμένα. :jg: :jg: :jg:
 

Σωστός ο Jim, πάντως ο άνθρωπος που το πήρε, εάν υπήρξε αγοραστής και αν υπήρξε και ρολόι αγορασμένο από κάποιο σάιτ....δεν Πήγαινε Μοναστηράκι στα κινέζικα με 5 Euro η πεντάδα...τα fashion και μοιάζουν με καζιο...homage της καζιο η fashion....το είπα καλά !!!;
Και κάτι άλλο μη τον κάνετε μπαν ρε παιδιά αφήστε τον άνθρωπο να βγάζει γούστα...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 03, 2012, 03:00:50 μμ από goku86 »

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...
« Απάντηση #111 στις: Σεπτέμβριος 03, 2012, 04:29:46 μμ »
εγω θα πω κακια ,αλλα ειναι μια σκεψη που εκανα,μηπως το ρολοι ειναι αγορασμενο πριν ανοιχτει αυτο το θεμα,κ ειναι ολη η ιστορια ειναι για να γινει καποιου ειδους διαφημιση απο τον κατοχο ωστε να μπορεσει να το πουλησει?
Εγω θα συμφωνησω απολυτα με τον φιλο μου τον Βλασση,το σκεφτηκα και εγω αυτο.
Αν ολα αυτα δημιουργηθηκαν εκ του πονηρου και μπηκαν τοσα παιδια στο κοπο να ψαχνουν να βρουν προτασεις επιλογης diver ρολογιων ΑΔΙΚΑ, πιστευω πως καποιος moderator πρεπει να επιληφτει του ολου θεματος,οπως εχει ξαναγινει και στο παρελθον με παρεμφερεις περιπτωσεις.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 7046
    • Προφίλ
Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...
« Απάντηση #112 στις: Σεπτέμβριος 03, 2012, 04:35:47 μμ »
καλα ρε παιδια λεμε οτι ειστε πολυ κομπλεξικοι!μα πολυ κομπλεξικοι!ζοριζεστε τοσο μα τοσο πολυ!ευτυχως στο εξωτερικο υπαρχουν φοβερα site!καλα μας λενε τους Ελληνες απαισιους και αθλιους!εβγαλα ενα ρολοι για πουλημα και το κανατε ολοκληρο θεμα!να πεσετε να με φατε!αλλα μη ζορισεστε!πουληθηκε!
Δεν μπορει ολοι να ειμαστε λαθος,τοσες γνωμες να ειναι εναντιον σου και εσυ να εισαι ο σωστος. Ψαχτο λιγο,αδικεις και τον εαυτο σου ετσι.
"Προδότης δεν είναι μόνο αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς, αλλά είναι και εκείνος που ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώση του δεν προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για να βελτιώσει το βιοτικό επίπεδο των ανθρώπων πάνω στους οποίους άρχει..." - Θουκυδίδης (460-398 π.Χ.)

erizzzz

  • Επισκέπτης
Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ για επιλογη μεταξυ 2 diver...
« Απάντηση #113 στις: Σεπτέμβριος 04, 2012, 08:28:09 πμ »
εγω ειμαι κατα παντως στο να τον διωξουν  απο εδω,ειναι ενα μελος που απλα ζητησε την γνωμη του φορουμ ,επισεις στις εποχες που ζουμε χρειαζομαστε να ευθημισουμε κ λιγο,δεν πρεπει να του την λεμε κ να τον αποπαιρνουμε,αντιθετως πρεπει να χειριζομαστε τα θεματα του κ τις αποψεις του με ενα χαλαρο τροπο ωστε εικονιδια οπως αυτα να τα βλεπουμε συχνα  ;D :finga: :weedman: \:D/ :p :D :dielaughing: :ug: :eg: :mg: :kg: :applaus: :jg: :lol: :headbash: :party: :smt038