Αποστολέας Θέμα: Κουρδίζουμε?  (Αναγνώστηκε 21647 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος omegasnik

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 3142
    • Προφίλ
Απ: Κουρδίζουμε?
« Απάντηση #40 στις: Απρίλιος 18, 2013, 11:55:38 μμ »
Επαναλαμβάνω η συμπεριφορά του Γερμανού είναι άλλο πράγμα και το ρολόι αυτό καθαυτό είναι άλλο πράγμα.
Αν ο καραγκιόζης είχε δώσει τα ρολόγια στην συνάντηση όπως πρέπει τίποτα από το θέατρο του παραλόγου που παρακολουθούμε, με αποκλειστική ευθύνη του καραγκιόζη, δεν θα υπήρχε και θα ήταν το πιο επιτυχημένο project μέχρι σήμερα.
Το γεγονός ότι είναι ρολόι που το φοράω στο rotation λέει πολλά για μένα.
Πολλά θέλω-ήθελα αλλά τώρα θα μείνουν στο στάδιο της επιθυμίας.

Συμφωνώ ότι άλλο πράγμα το προϊόν και άλλο η συμπεριφορά του "μαυρομάτη" ... και πράγματι είναι πανέμορφο το παλιορόλογο αλλά συγχίζομαι για λογαριασμό των συμφορουμιτών που έχουν ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΑ θέματα ...
ΑΚΑ justnik
όποιος πρόλαβε ...

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Κουρδίζουμε?
« Απάντηση #41 στις: Απρίλιος 19, 2013, 12:57:02 πμ »
Το αν ένα προϊόν σαν κατασκευή είχε επιτυχία δε σημαίνει ότι το project ήταν πετυχημένο. Τα errors ήταν υπερ-αρκετά . Αμφιβάλλω αν το ποσοστό επιτυχίας του project ήταν μεγαλύτερο από εκείνο της αποτυχίας του.

Η επιτυχία δεν μπορεί να περιοριστεί μόνο στην ποιότητα κατασκευής ενός προϊόντος. Πιο σημαντική ( τουλάχιστον κατ'εμε ) είναι η υπευθυνότητα που πρέπει να έχει το εργατικό δυναμικό , τα διοικητικά στελέχη , το aftersales κ.τ.λ ! Στην παρούσα περίπτωση τίποτε από τα παραπάνω δεν πληρεί η εν λόγω εταιρία.

« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 19, 2013, 01:08:30 πμ από K_O_S_T_A_S »

Αποσυνδεδεμένος THANOS58

  • FnB Mod
  • 50mm case
  • *
  • Μηνύματα: 1874
  • ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΨΗΛΟΤΕΡΑ..
    • Προφίλ
Απ: Κουρδίζουμε?
« Απάντηση #42 στις: Απρίλιος 19, 2013, 03:47:10 πμ »
Ως νέος και άπειρος, δεν γνωρίζεις πόσο μανίκι είναι τα ηλεκτρικά παράθυρα στα αυτοκίνητα, μιάς και το χρησιμοποίησες ως παράδειγμα στην αρχή του νήματος... Κάτσε να σου χαλάσει και να μείνει κάτω, να ξεκινάει βροχή εν τω μεταξύ, και τα λέμε... :mg:
ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ...ΡΟΛΟΙ!

Αποσυνδεδεμένος K_O_S_T_A_S

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 4705
  • Θέλω Audemars Piguet αλλά... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ!
    • Προφίλ
Απ: Κουρδίζουμε?
« Απάντηση #43 στις: Απρίλιος 19, 2013, 08:44:46 πμ »
Ως νέος και άπειρος, δεν γνωρίζεις πόσο μανίκι είναι τα ηλεκτρικά παράθυρα στα αυτοκίνητα, μιάς και το χρησιμοποίησες ως παράδειγμα στην αρχή του νήματος... Κάτσε να σου χαλάσει και να μείνει κάτω, να ξεκινάει βροχή εν τω μεταξύ, και τα λέμε... :mg:
Μου'χει τύχει μια φορά! Χαχαχα ;D