Αποστολέας Θέμα: ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ Ή ΙΜΙΤΑΣΙΟΝ ;  (Αναγνώστηκε 2992 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος GIANNISKOUK

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 128
    • Προφίλ
ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ Ή ΙΜΙΤΑΣΙΟΝ ;
« στις: Ιανουάριος 20, 2009, 12:56:36 μμ »
Παιδια μου ειπαν οτι υπαρχει καποιος ο οποιος εχει ανταλλακτικα για ομεγα ειδικα  για speedmaster αλλα δεν ειναι γνησια αλλα ιμιτασιον! αληθευει αυτο;επειδη ψαχνω για   τζαμι ήdial ή δεικτες για το speedmaster daydate cal.1045 mk 4.5 αλλα τα γνησια φυσικα...

Αποσυνδεδεμένος eisenberg

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2842
    • Προφίλ
Απ: ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ Ή ΙΜΙΤΑΣΙΟΝ ;
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 20, 2009, 04:23:33 μμ »
http://www.ofrei.com/

Αν δε βιαζεσαι επικοινωνησε μαζι τους με mail.Θα σου βρουν οτι θελεις,ειδικα Ω,αν δεν το χουν ηδη ετοιμοπαραδοτο..

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ Ή ΙΜΙΤΑΣΙΟΝ ;
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 20, 2009, 04:24:02 μμ »
Παιδια μου ειπαν οτι υπαρχει καποιος ο οποιος εχει ανταλλακτικα για ομεγα ειδικα  για speedmaster αλλα δεν ειναι γνησια αλλα ιμιτασιον! αληθευει αυτο;επειδη ψαχνω για   τζαμι ήdial ή δεικτες για το speedmaster daydate cal.1045 mk 4.5 αλλα τα γνησια φυσικα...

και γνησια να παρεις αλλαζει η ταχυμετρικη σκαλα ,μπορεις να βρεις στην ομεγα χωρις να ψαχνεις ασκοπα δεξια και αριστερα. ;)

ofrei,αλλα εαν η δικη σου ταχυμετρικη δεν ειναι τοσο χαλια μην την αλλαξεις.φωτο δεν μπορεις να βαλεις να δουμε την κατασταση?

Αποσυνδεδεμένος nin

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 8312
    • Προφίλ
Απ: ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ Ή ΙΜΙΤΑΣΙΟΝ ;
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 20, 2009, 04:37:24 μμ »
http://www.ofrei.com/

Αν δε βιαζεσαι επικοινωνησε μαζι τους με mail.Θα σου βρουν οτι θελεις,ειδικα Ω,αν δεν το χουν ηδη ετοιμοπαραδοτο..


Eis αν τους στείλει mail, εντάξει δεν θα τον βρίσουν κιόλας, αλλά μπορεί να μην απαντήσουν και ποτέ.
Τηλέφωνο θέλουν να τους πάρεις, ιδίως εάν το ερώτημα είναι αν υπάρχει κάποιο ανταλλακτικό σε stock. Είναι μάλιστα κατηγορηματικοί σε αυτό.

Αποσυνδεδεμένος eisenberg

  • On the balance wheel
  • Μηνύματα: 2842
    • Προφίλ
Απ: ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ Ή ΙΜΙΤΑΣΙΟΝ ;
« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 20, 2009, 04:54:43 μμ »
Ειναι της παλιας σχολης τ αφεντικα  ;D

Αποσυνδεδεμένος GIANNISKOUK

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 128
    • Προφίλ
Απ: ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ Ή ΙΜΙΤΑΣΙΟΝ ;
« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 21, 2009, 04:05:12 μμ »
και γνησια να παρεις αλλαζει η ταχυμετρικη σκαλα ,μπορεις να βρεις στην ομεγα χωρις να ψαχνεις ασκοπα δεξια και αριστερα. ;)

ofrei,αλλα εαν η δικη σου ταχυμετρικη δεν ειναι τοσο χαλια μην την αλλαξεις.φωτο δεν μπορεις να βαλεις να δουμε την κατασταση?
Σε ευχαριστω καταρχην ,αλλα η ταχυμετρικη σκαλα μου ειπε ο τεχνιτησ ειναι κολημενη στο κατω μερος του τζαμιου και θα πρεπει αν θελω να αλλαξω το τζαμι (δεν εχει και φοβερες γρατζουνιες) θα αλλαξει και η ταχυμετρικη σκαλα. αν επισης θελω να το γυαλισω να βγει το τζαμακι αλλιως δεν γινεται.επισης αν γινεται να καθαριστει    λιγο το καντραν

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Tourbillion
  • Μηνύματα: 13075
    • Προφίλ
Απ: ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ Ή ΙΜΙΤΑΣΙΟΝ ;
« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 21, 2009, 04:21:39 μμ »
Σε ευχαριστω καταρχην ,αλλα η ταχυμετρικη σκαλα μου ειπε ο τεχνιτησ ειναι κολημενη στο κατω μερος του τζαμιου και θα πρεπει αν θελω να αλλαξω το τζαμι (δεν εχει και φοβερες γρατζουνιες) θα αλλαξει και η ταχυμετρικη σκαλα. αν επισης θελω να το γυαλισω να βγει το τζαμακι αλλιως δεν γινεται.επισης αν γινεται να καθαριστει    λιγο το καντραν

ειναι κολλημενη ,αφου το τζαμι δεν εχει πολλες γρατζουνιες μην αλλαξεις!το καντραν το βγαζουν απο πισω και κανουν την εργασια,εμενα μου γυαλισαν και την κασα χωρις να βγει το τζαμι

οτι πιστευεις καλυτερο για την αισθητικη σου

Αποσυνδεδεμένος GIANNISKOUK

  • 38mm case
  • Μηνύματα: 128
    • Προφίλ
Απ: ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ Ή ΙΜΙΤΑΣΙΟΝ ;
« Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 21, 2009, 04:39:22 μμ »
ok ευχαριστω,επιφυλασομαι αργοτερα για φωτο.